Selime’liler Ankara’da Dernekleşti

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Selime’liler Ankara’da Dernekleşti
09 Nisan 2018 - 9:49 | 59 kez okunmuş
Selime’liler Ankara’da Dernekleşti

Ankara’da yaşayan Selime’liler ve Selime halkının destekleriyle Keçiören’de Selime’liler Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği kuruldu. Derneğin açılış merasiminde Selime Belediye Başkanı Turgut Yayatan, Ankara’da yaşayan Selime’liler, Aksaray’lı STK temsilcileri ve Selime’den iştirak eden vatandaşlar hazır bulundu. Açılış nedeniyle bir konuşma yapan Selime Belediye Başkanı Turgut Yayatan, derneğin hayırlara vesile olmasını diledi. Selime’liler Dernek Başkanı Orhan Çar, derneğin kuruluş amacının Selime’lilerin Ankara’da sesi olmak ve her türlü ihtiyaçlarına destek vermek olduğunu söyledi. Çar, kurulan dernek vasıtasıyla birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla hayırlı çalışmalara imza atacaklarına inancını ifade etti. Başkent Platformu Genel Başkanı (Kırgızistan Fahri Konsolosu) Dr Mustafa Kurt davet için teşekkür etti ve Selime’liler Derneği’ne her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Selime Kasabası tarihi Sinan Bey Camii İmam Hatibi Şenol Salun’un yaptığı duayı müteakip açılış kurdelası kesildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN