SON DAKİKA

Pandemi Döneminin Bilgi Durağı ATSO Oldu

Ana Sayfa » Haberler » Ekonomi » Pandemi Döneminin Bilgi Durağı ATSO Oldu
20 Ağustos 2020 - 16:05 | 10 kez okunmuş
Pandemi Döneminin Bilgi Durağı ATSO Oldu

Aksaray’ın en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası pandemi döneminin ülkemizde görülmeye başlandığı mart ayından bu yana sanayi, turizm, ticaret, sağlık, teşvik ve destekler gibi onlarca alanda yaptığı yüzlerce paylaşımla kamuoyu ve iş dünyasını bilgilendirdi.

Devletin ve kurumların attığı adımları anlık olarak sosyal medya hesaplarından üyeler ve vatandaşlarla paylaşan ATSO, tüm kesimler tarafından takdir toplamaya devam ediyor.

Konu hakkında açıklamada bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da; “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize ve vatandaşlarımıza olan sorumluluğumuzdan yola çıkarak pandemi döneminin ülkemizde etkisini göstermeye başladığı andan itibaren her gün onlarca bilgiyi üyelerimize ve vatandaşlarımız ile paylaştık. Devletimizin, Kamu Kurumlarımızın, Sivil Toplum Kuruluşlarının, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin iş dünyamız ve sosyal alanda attığı gerekli tüm adımları anlık olarak üyelerimiz ile paylaştık. Sanayi’den, Turizm’e, Hayvancılıktan, Tarıma gerek iş dünyamızı ilgilendiren konularda gerekse sağlık alanında açıklanan ve atılan tüm adımları en hızlı şekilde duyurusunu yaparak üyelerimizi ve kamuoyunu bilgilendirdik. Özellikle Devletimizin pandemi döneminde işletmelerimize yönelik olarak çıkarmış olduğu destek ve teşvikleri ivedi bir şekilde üyelerimize ileterek Aksaray’da yüzlerce işletmemizin teşvik ve desteklerden faydalanmasına aracılık etme imkânımız oldu. Üyelerimizden ve vatandaşlarımızdan gelen geri bildirimler şahsımı ve yönetim kurulumu son derece mutlu etmekte daha azim ve inançla çalışmalarımıza vesile olmaktadır. Anlık olarak duyurularımızın yapıldığı Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın Sosyal Medya Hesaplarını ve Mobil Uygulamasını iş dünyamızdan indirilmesini ve takip edilmesini buradan talep ediyorum. Bizlerin en büyük görevlerinden biriside haberleşme noktasıdır ve biz bu noktada en iyi şekilde üyelerimize ve vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Kablo Hırsızları Yakalandı

Kablo Hırsızları YakalandıAksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde nitelikli asayiş suçları

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyareti

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyaretiVali Aydoğdu:“Salgınla mücadelede sağlık çalışanlarımız inanılmaz bir

Uyuşturucu Operasyonu

Uyuşturucu OperasyonuAksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN