Dolar : Alış : 3.5882 / Satış : 3.5946
Euro : Alış : 3.7963 / Satış : 3.8032

Ortaköylüler Derneğinden Meclis Başkanına Hayırlı olsun ziyareti

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Ortaköylüler Derneğinden Meclis Başkanına Hayırlı olsun ziyareti
13 Nisan 2016 - 17:03 | 3.545 kez okunmuş
Ortaköylüler Derneğinden Meclis Başkanına Hayırlı olsun ziyareti

Ortaköylüler Derneğinden Meclis Başkanına Hayırlı olsun ziyareti

Özel İdare Helvadera kasabası ile Aksaray, Balcı köyü ile Aksaray yolları sıcak asfalt oluyor.

Aksaray da ki Ortaköylüler Sosyal Yardımlaşma ve Çevre Derneği Yönetim Kurulu İkinci kez İl Genel Meclis Başkanlığına Seçilen M. Muammer Tüzün’e İl Genel Meclisinde ki makam odasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Dernek Başkanı Faik Kocapınar, Yönetim Kurulu Üyeleri H. Hüseyin Çiftçi, Muzaffer Özdemir, Ünal Emcik Bugün İl Genel Meclisi Başkanlığına yeniden seçilen Muammer Tüzün’e Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Oldukça samimi bir ortamda geçen Ziyarette özellikle Aksaray meseleleri konuşuldu. Dernek Başkanı Faik Kocapınar, Meclisten istekleri olduğunu kaydederek şunları söyledi. Meclisiniz ve Özel İdare den Dernek olarak istediklerimiz şunları istiyoruz 1 Aksaray Balcı arasındaki Yolun Bakımı ve onarımı 2 Yanyurt köyü ile Çatin köyü arasındaki Yolun asfaltlanması 3 Müteahhitlerin Köylerdeki kapalı sulama tesislerini yaparken Listeye uymaları ve köylüleri mağdur etmemelerini istiyoruz dedi.

İl Genel Meclis Başkanı Tüzün şunları söyledi. Öncelikle nezaket göstererek ziyaretimize geldiğiniz için teşekkür ederim. Bizim amacımız Birlikte Aksaray’a hizmet etmektir. STK lar ile birlikte çalışmak en büyük hedefimizdir. İsteklerinize gelince buradan tüm Aksaraylı Hemşerilerimize müjde vermek istiyorum Artık Sathi kaplama yerine sıcak asfalt yapmayı planlıyoruz. Sayın Valimiz, İl Özel İdare Genel Sekreteri ile birlikte böyle bir karar aldık Az olsun ama kalıcı olsun inşallah Aksaray’ımızın tüm yollarını peyder pey sıcak asfaltla yenileyeceğiz. Bu bağlamda Bu yıl Helvadera Aksaray ve Balcı Aksaray yollarını sıcak asfalt yapacağız. İkincisi Yanyurt köyü ile Çatin köyü arası yola bir baktıralım ne gerekiyorsa yapılsın. Üçüncüsü hiçbir müteahhit bizim dışımızda Hareket edemez o konuda müsterih olun dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

AKİMDER 28 Şubat post modern darbesini kınadı

AKİMDER 28 Şubat post modern darbesini kınadı15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilen programa AK Parti İl

Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası kutlandı

Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası kutlandıAksaray İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğündeki araç ve ekipmanlar “Sivil

Öğretmenler Küreselleşme Semineri İçin Aksaray’da

Öğretmenler Küreselleşme Semineri İçin Aksaray’daAksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, küreselleşme sürecinin

RastgeleSeçilen İçerik
Tutkunlar Petrol

22 Temmuz 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN