Ortaköy ve Ağaçören’de Temayül Yoklaması Yapıldı

Ana Sayfa » Haberler » İlçe Haberleri » Ağaçören Haberleri » Ortaköy ve Ağaçören’de Temayül Yoklaması Yapıldı
10 Aralık 2018 - 14:27 | 38 kez okunmuş
Ortaköy ve Ağaçören’de Temayül Yoklaması Yapıldı

AK Parti İl Başkanlığı, Ortaköy ve Ağaçören ilçelerinde İlçe Başkanlığı için teşkilat içinde temayül yoklaması gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İç Anadolu Bölge Koordinatörü Ekrem Görçeker başkanlığında, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensuplarının katılımı ile Ortaköy ve Ağaçören’de İlçe Başkanlığı temayül yoklaması gerçekleştirildi.

Temayül yoklamalarını demokratik yarış olarak gördüklerini dile getiren Bölge Koordinatörü Görçeker, temayül yoklamasını önemli bir veri olarak gördüklerini ifade etti.

Ortaköy ve Ağaçören ilçelerinde saha araştırmaları da yaptıklarını söyleyen Görçeker, sonuçların Genel Merkezde değerlendirileceğini kaydetti.

Her iki ilçede de büyük bir heyecan yaşandığını dile getiren Başkan Altınsoy da, “Her zamanki gibi birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz çerçevesinde Ortaköy ve Ağaçören ilçe başkanlıkları için temayül yoklamasını tamamladık. İlçelerimiz kimi istiyor, teşkilat kimi istiyor, bize yön verecek. Seçimlerin teşkilatlar tarafından kazanıldığını biliyoruz. Onların görüşleri bizim için çok önemli. Temayül yoklamasının sonucu Genel Merkez tarafından kısa sürede açıklanacak.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Milletvekili Erel, dolu felaketi hakkında soru önergesi verdi

Milletvekili Erel, dolu felaketi hakkında soru önergesi verdiAksaray’ımızın her türlü problemlerini ve çözüm yollarını mecliste ilgili

Çiftçinin Ürünü Borsada Değer Kazanıyor

Çiftçinin Ürünü Borsada Değer KazanıyorAksaray Ticaret Borsası Lisanslı depolarına ürün alımına başladı. Çifçiler

AKSARAY’ın göl,ırmak ve su kaynakları sahipsiz değil

AKSARAY’ın göl,ırmak ve su kaynakları sahipsiz değilAKSARAY AMATÖR,SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞA KORUMA DERNEĞİ (AKSOBDER)kuruldu. Başkan

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN