SON DAKİKA

Ortaköy belediye başkanıAli Rıza Özdemir mazbatasını aldı

Ana Sayfa » Haberler » Ortaköy belediye başkanıAli Rıza Özdemir mazbatasını aldı
03 Nisan 2019 - 19:06 | 30 kez okunmuş
Ortaköy belediye başkanıAli Rıza Özdemir mazbatasını aldı

31 Mart Yerel seçimler sonrası Ortaköy kararını Ak Partiden yana kullanarak Ali Rıza Özdemir’e başkanlığa seçti. 03 Nisan 2019 tarihinde mazbatasını alarak belediye başkanlığı koltuğuna oturdu. Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz, Ak Parti Ortaköy Belediye başkanı Ali Rıza Özdemir ve yüzlerce kişi eşliğinde ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak resmen belediye başkanı oldu.

Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz ile ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan Ortaköy belediye başkanı Ali Rıza Özdemir tüm Ortaköylü Hemşerilerime canı gönülden bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum dedi. İnşallah adaletli ve adil bir yönetimden şaşmayacağız Allah’ım Şaşırtmasın. Biz adaletli olacağız dedik.Haksız hiçbir kimse bir taleple gelmesin, haklı olan bize oy vermeyen kişinin işini yaparız. Oy verdim diye bize haksız işle gelen talebi olankişinin işini yapmayız. Partimizin ismi gibi adaletli bir başkan olacağız,adaletimizden şaşmayacağız. Kuluz hatayapabiliriz hatalarımızın bize söylenmesini istiyoruz. Ortaköy’ü hep birlikte yöneteceğiz Ben biliyorum demeyeceğiz ekip kuracağız birlikte Ortaköy’e hizmet yapacağız. Herekese teşekkür ediyorum dedi.

Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz burada yapmış olduğu açıklamada ; Tüm Ortaköylü hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Ali Rızabaşkanımla Ortaköy Ak Parti belediyeciliği gönül belediyeciliği yapacağız. Her daim doğru işler yaparak tüm Ortaköy’ün belediye başkanı olacak Ali Rıza başkanım gönül belediyeciliği yapacaktır. Tekrar Tüm Ortaköy’lü hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray’a Yeni atanan İl Emniyet Müdürü Murat KOLCU

Aksaray’a Yeni atanan İl Emniyet Müdürü Murat KOLCUAksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ Van’a Çorum Emniyet Müdürü Murat

Gözlükuyu ve Çağlayan Köylerinin Su İhtiyacı Giderildi

Gözlükuyu ve Çağlayan Köylerinin Su İhtiyacı GiderildiAksaray İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, Merkez

Eczacı Odasında görev dağılımı yapıldı.

Eczacı Odasında görev dağılımı yapıldı.19 Eylül 2019 günü Ecz. Nurşen Dedenin divan başkanlığında toplanan Eczacılar

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN