Organize Hayvancılık Bölgesi Aksaray’a kazandırıldı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Organize Hayvancılık Bölgesi Aksaray’a kazandırıldı
02 Temmuz 2019 - 15:07 | 34 kez okunmuş
Organize Hayvancılık Bölgesi Aksaray’a kazandırıldı

Aksaray Ticaret Borsası’nın uzun zamandır talep ettiği, Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu’nun çaba ve gayretleri, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in de destekleri ile Organize Hayvancılık Bölgesi Aksaray’a kazandırıldı.

Konu ile alakalı açıklamada bulunan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök “ Yine Aksaray Ticaret Borsası Türkiye’de bir ilki başarmanın gururunu yaşıyor. Aksaray Ticaret Borsasının istekleri ve talepleri doğrultusunda sayın vekilimiz Aksaray’ımızın yetiştirmiş olduğu kıymetlerinden olan Cengiz Aydoğdu’nun çok büyük gayretleri ve himayelerinde, değerli Belediye Başkanımız Evren Dinçer’in de içten destekleriyle büyük bir projeyi inşallah kazandıracağız. Aksaray da Organize Hayvancılık Bölgesi Projesini gerçekleştirip, Aksaray Tarım ve Hayvancılığının kalitesini, üreticilerimizin hammaddeye ulaşmasında kolaylığı, Organize bakım ve besleme teknikleri ve modern alt yapısı ile birlikte üretime devam edeceğiz. Bu gün itibari ile organize hayvancılık bölgesini üzerimize almış bulunmaktayız. Önümüzdeki günlerde büyük bir lansman toplantısı ile projemizin detaylarını üreticilerimiz ile paylaşacağız.

Ben buradan başta Sayın Valimiz Ali Mantı olmak üzere, çok büyük emeği ve gayreti olan Aksaray Ak Parti Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu’ya ve Belediye Başkanımız Evren Dinçer’e teşekkürlerimi sunuyorum. Kendilerini tebrik ediyorum. Çünkü Aksaray’da birlik ve beraberlik sonucunda başarılmayacak hiçbir proje yoktur. Ben diyorum ki başarmanın yolu birlik ve beraberlikten geçer. Herkese saygı sevgi ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

RastgeleSeçilen İçerik
Umut Eczanesi

01 Ağustos 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN