Mutlu Çarşamba Projesi İle Yüzleri Gülüyor

Ana Sayfa » Haberler » Mutlu Çarşamba Projesi İle Yüzleri Gülüyor
03 Temmuz 2019 - 17:13 | 8 kez okunmuş
Mutlu Çarşamba Projesi İle Yüzleri Gülüyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde engelli gençler için hayata geçirilen “Mutlu Çarşamba” Projesi, Aksaray’da da büyük bir ilgi görüyor.

Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Aksaray Spor Salonunda her Çarşamba günü resmi ve özel rehabilitasyon merkezlerinde bulunan özel sporcular ve engelli bireylere yönelik çeşitli aktiviteler gerçekleştiriliyor.

Cimnastik, futbol, masa tenisi gibi sporlarla özel sporcu ve engelli bireylere spor yapma imkânı sunan Mutlu Çarşamba Projesiyle ilgili konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın, 81 ilde hayata geçirmiş olduğu bu anlamlı projeyi İl Müdürlüğümüz bünyesinde faydalı bir şekilde yürütüyoruz. Özel sporcularımız ve engelli bireylerimize hem spor hem de eğlenceli vakit geçirmek için her Çarşamba günü Aksaray Spor Salonunda bir araya geliyoruz. Onların gözündeki mutluluğu görünce bizler de daha çok mutlu oluyoruz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN