Motorlarla Ses Terörü

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Motorlarla Ses Terörü
19 Temmuz 2019 - 15:51 | 33 kez okunmuş
Motorlarla Ses Terörü

Ses Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle ‘ Aksaray’ı yaşanmaz hale getiriyor. Birçok geceler, Aksaray’ın en işlek caddelerinden birisi konumunda olan çarşı merkezi ve Kafeler caddesinde toplanan 20-25 civarındaki motorlu, bütün gece ses kirliliği yaratarak bölgeyi cehenneme çeviriyor. KÜÇÜK ÇOCUKLAR KORKUDAN UYUYAMIYOR Motorlarının eksozlarından korkunç sesler çıkartarak saatlerce dere boyunda ses kirliliği yaratan ‘Motorlular’ lastikleri kaydırmak suretiyle ve eksoz sesiyle de hem ses hemde hava kirliliğine neden oluyor. Motorlu Magandaların çıkarttıkları seslerden dolayı küçük çocuklar da büyük korkuya kapılırken büyükler de sinir küpüne dönüşüyor.
KİM DUR DİYECEK?
Aksaray’ı cehenneme çevirerek yaşanmaz duruma getiren ‘Motorlu magandalara ‘ hangi kurumun dur diyeceği de merak konusu oluyor. Sürekli olarak motorları ile ses kirliliği yaratarak insanları rahatsız eden motorlulara Polis’in engel olması ve cezai müeyyideler uygulanması bekleniyor.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

TransAnatolia Rallisi Aksaray’da yapılacak

TransAnatolia Rallisi Aksaray’da yapılacakDünyanın en zorlu yarışlarından biri olan ve bu yıl 9’uncusu düzenlenecek

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı Gerçekleştirilecek

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı GerçekleştirilecekAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler

Mutluluğa Kurşun Sıkma

Mutluluğa Kurşun SıkmaAksaray Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Yaz aylarında artan düğün,

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN