Milli Şairimiz M.Akif Ersoy’u Anma Programı

Ana Sayfa » Haberler » Milli Şairimiz M.Akif Ersoy’u Anma Programı
27 Aralık 2018 - 18:12 | 8 kez okunmuş
Milli Şairimiz M.Akif Ersoy’u Anma Programı

İl Başkanımız Av. Mustafa Çölkesen, Belediye Başkan Adayımız Sefer Alkan, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Muhsin Arslan ve Ocak Teşkilat Mensuplarımız, İl Kadın Kolları Başkanımız Nermin Fidan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kamu-Sen İl Temsilcisi Taner Kara, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi A.Adaylarımız, çok sayıda Aksaray’lı vatandaşımız ve basınımızın güzide mensuplarının katılımlarıyla bugün İl Teşkilat binamızda İl Kadın Kolları Başkanlığımızca Milli Şairimiz, İstiklâl Marşımızın Yazarı M.Akif Eroy’un vefatının 82. Yıldönümü münasebetiyle ASÜ Akademisyenlerinden Dr. Bilgen Taşdoğan, Dr. Tahsin Yıldırım ve Öğr. Görevlisi Ercüment Sarıay’ın sunumlarıyla anma proğramı düzenlenmiştir.

Merhum Milli Şairimiz M.Akif Ersoy’a Yüce Allah’tan rahmet, Büyük Türk Milletine kazandırdığı eserlerden dolayı kendisini saygıyla, minnetle ve şükranla anıyor, bu güzel proğramın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Çaldığı Eşyalarla Birlikte Kıskıvrak Yakalandı

Çaldığı Eşyalarla Birlikte Kıskıvrak Yakalandı18.03.2019 günü saat:22.00 sıralarında Taşpazar Mahallesi 852 Sokak Erdem Sitesinde

Karnından devasa kitle çıkartıldı

Karnından devasa kitle çıkartıldı6 yaşında ki bir çocuğun karnından 20 cm büyüklüğünde, 2 kg ağırlığında

Aksaray’da Günlük 40 bin yumurta üretiyor

Aksaray’da Günlük 40 bin yumurta üretiyorAksaray İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent SAKLAV ilimizde faaliyete gösteren

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN