Dolar : Alış : 4.8464 / Satış : 4.8551
Euro : Alış : 5.6817 / Satış : 5.6920

Milletvekili Serdengeçti; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Milletvekili Serdengeçti; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı
10 Ocak 2018 - 10:33 | 40 kez okunmuş
Milletvekili Serdengeçti; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı

Aksaray Milletvekili Doç. Dr. Mustafa SERDENGEÇTI; Toplumun haber alma ve düşüncelerini özgür bir biçimde ifade edebilmesi için basın etkili bir araçtır.
Basın demokrasinin temel hak ve özgürlüklerin sigortasıdır. Basın özgürlüğünün olmadığı ülkelerde toplumun özgür düşüncesi kısıtlanır.
Basın mensubu arkadaşlarımız zaman mefhumu olmaksızın hertürlü hava şartlarında ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında zor şartlarda bizlere haber ulaştırmak adına görev yapmaktadır.
En yakın zamanda hain fetö terör örgütünün 15 Temmuz darbe girişiminde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısını bizlere ulaştırmak için bütün basın mensubu arkadaşlarımız mermilerin gölgesinde görevlerini yerine getmişlerdir. Basın mensubu arkadaşlarımızın o karanlık gecede bu azimli çalışmaları neticesinde Aziz milletimiz kahramanca hainlere dur demişlerdir.
Bu sebeple ülkemizde şeffaf ve hakkaniyetle görev yapan basın mensubu arkadaşlarımıza milletimizin her bir ferdinin minnet borcu vardır.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyor, sağlık,mutluluk ve başarılar diliyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Kamuya olan borçlar yeniden yapılandırılabilecek

Kamuya olan borçlar yeniden yapılandırılabilecekEsnaf ve sanatkârlarımız Kamuya olan borçların yeniden yapılandırabilecek. Esnaf

MHP Aksaray Milletvekili Adaylarına Esnaflardan Sıcak Karşılama

MHP Aksaray Milletvekili Adaylarına Esnaflardan Sıcak KarşılamaMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Adayları Ramazan Kaşlı,

CHP Milletvekili Adayları Sarıyahşi’ye Çıkarma Yaptı

CHP Milletvekili Adayları Sarıyahşi’ye Çıkarma YaptıCHP Milletvekili Adayları Ali Abbas Ertürk, Pelinsu Yıldırım ve Ali Eşmekaya

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN