Milletvekili Aydoğdu, Eskil İlçesine Bağlı Köyleri Ziyaret Etti

Ana Sayfa » Haberler » İlçe Haberleri » Eskil Haberleri » Milletvekili Aydoğdu, Eskil İlçesine Bağlı Köyleri Ziyaret Etti
31 Temmuz 2018 - 12:56 | 34 kez okunmuş
Milletvekili Aydoğdu, Eskil İlçesine Bağlı Köyleri Ziyaret Etti

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Eskil İlçesine bağlı Böğet, Sağsak, Katrancı ve Celil köylerini ziyaret etti.

Köylülerin istek ve sorunlarını dinleyen Aydoğdu, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, Aksaray’ın kalkınması için gerekli tüm adımların atıldığını ve atılmaya da devam edildiğini ifade etti.

Ziyaretlerde AK Parti Heyeti adına konuşan Milletvekili Aydoğdu, “Ziyaretlerimiz esnasında ilçelerimizde ve köylerimizdeki eksiklikleri ve yapılması gerekenleri yerinde tespit ederek gerekli çalışmaları başlatıyoruz. Hemşerilerimizin ilçeleri ve köyleri için isteklerini yerinde tespit ederek ve anında müdahale ederek gerekli talimatları veriyoruz. İnşallah tüm istekleri kısa zamanda hayata geçireceğiz. Ziyaretlerimizde şunu gördük ki hemşerilerimizin kişisel isteklerinden ziyade ilçesi ve köyü için istekleri arzuları var, biz milletin seçtiği temsilcileri olan Milletvekilleri olarak ta bunları çözüme kavuşturmak boynumuzun borcudur dedik ve gerekli çalışmaları başlattık. Ekmeğini yediğimiz suyunu içtiğimiz memleketimize Aksaray’ımıza ilçe ayrımı yapmadan projeler hazırlayıp çalışmalar üretiyoruz. Aksaray’ımız daha iyilerine layık, devletin imkanları çerçevesinde en güzel hizmet için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Köy sakinleri ise seçim dönemi haricinde köylerini ziyaret ettikleri için, Milletvekili Aydoğdu ve AK Parti heyetine teşekkür ederek, her zaman desteğimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan yana dediler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray Belediyesi Önünde Hareketli Dakikalar

Aksaray Belediyesi Önünde Hareketli DakikalarAksaraylı minibüsçüler Aksaray Belediyesi önünde toplanarak yeni açılan hastane

Muhtarlardan Vali Pekmez’e ziyaret

Muhtarlardan Vali Pekmez’e ziyaret19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Emin Tetik

UYAFA takımı, İspanya’da şampiyon oldu

UYAFA takımı, İspanya’da şampiyon olduUluslarası Yetenek Avcısı Futbol Akademisi (UYAFA) Şırnak takımı, İspanya’nın

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN