MHP Aksaray İl Kadın Kolları Aylık Olağan İstişare Toplantısı yaptı

Ana Sayfa » Haberler » MHP Aksaray İl Kadın Kolları Aylık Olağan İstişare Toplantısı yaptı
05 Aralık 2018 - 18:19 | 29 kez okunmuş
MHP Aksaray İl Kadın Kolları Aylık Olağan İstişare Toplantısı yaptı

İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nermin Fidan Hanımefendi başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu Üyeleri bugün saat:13.30’da İl Teşkilat binamızda; Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilmesinin yıldönümü ve 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalle İdareler seçimlerine yönelik çalışmalara ilişkin aylık olağan istişare toplantılarını gerçekleştirmiştir.

Başkan Nermin Fidan yaptığı açıklamada: Bugün, Atatürk Devrimlerinin en önemlilerinden birisi olan, 5 Aralık 1934 de Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı verilmesinin 84. Yılını “Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün” sloganıyla daima ileriye taşıyarak kutluyoruz. Özellikle kadınlarımızın sahip oldukları haklarının bilincine varmaları büyük önem taşıyor. Biz kadınlar Aksaray’ımızın ve ülkemizin geleceğinin belirlenmesinde ve gelişmesinde görev almalı, siyasal yaşamda etkinliğini artırmalı ve ülke yönetiminde daha fazla söz sahibi olmalıyız. Kadınların yaşamın her alanında sorunlarının çözümlenmesi, bilinçlendirilmesi ve kadın haklarının geliştirilmesi için çalışmalarımız devam edecektir. Ulu Önderimiz Gazi M.Kemal Atatürk’e Türk Kadınına hak ettiği değeri verdiği için bir kez daha teşekkür ediyor, kendisini minnet ve rahmetle anıyorum” dedi.

Bu önemli toplantıda alınan kararların ülkemize, milletimize, Aksaray’ımıza ve partimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Dünya Süt Günü Kutlu Olsun

Dünya Süt Günü Kutlu OlsunAksaray İl Tarım ve Orman Müdür Bülent Saklav Dünya Süt Günü münasebeti

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım Yapıyoruz

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım YapıyoruzAK Parti’nin 17 yıllık iktidar dönemi, reformlar ve başarılarla dolu bir ekonomik

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi15 Ramazan Dünya Yetimler Günü vesilesiyle gün boyunca Aksaray yetimleri için

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN