Memur Sen Aksaray İl Temsilciliği Murat Günaydın’la devam kararı aldı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Memur Sen Aksaray İl Temsilciliği Murat Günaydın’la devam kararı aldı
02 Temmuz 2019 - 14:49 | 46 kez okunmuş
Memur Sen Aksaray İl Temsilciliği Murat Günaydın’la devam kararı aldı

Memur Sen Aksaray İl temsilciliği seçimlerinde Memur-Sen’e bağlı sendikalar Murat Günaydın’la devam kararı aldı. Tekrar Memur Sen Aksaray İl temsilciliğine seçilen Murat Günaydın yaptığı açıklamada; Bizleri, Memur-Sen Aksaray İl Temsilciliği görevine oy birliği ile layık gören Şube Başkanları ve İl Temsilcisi arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Aksaray’daki 7 bin Memur-Sen üyemize çok teşekkür ediyorum. Sizlerin ve milletimizin gür sesi olmaya devam edeceğiz İnşaAllah..
İnsanlığın merhamete ihtiyaç duyduğu, emeğin sömürüldüğü, terörün emperyalist devletler tarafından alenen kullanıldığı, ülkemizin çepeçevre kuşatılmaya çalışıldığı, gençliğin elimizden kayıp gittiği, ailemize ve bu toprakların çocuklarına kastedildiği, ülkemizde son günlerde yaşanan sürgünler ve işten çıkarmaların toplumsal barışı tehdit ettiği bir dönemde görev almanın ne anlama geldiğini çok iyi biliyor ve idrak ediyorum.
Yasak ve zulüm dönemi özlemiyle yanıp tutuşanlar, son dönemde ayarları bozulanlar, şımaranlar, vatan, millet ve mukaddesat düşmanları, r karşılarında Memur-Sen’in gür sesini, dinmeyen tepkisini ve ses getiren eylemlerini bulacaklardır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN