Memleket Menfaatine Olan Çalışmaları Desteklemeye Hazırız

Ana Sayfa » Haberler » Eğitim » Memleket Menfaatine Olan Çalışmaları Desteklemeye Hazırız
23 Mart 2016 - 9:49 | 13.443 kez okunmuş
Memleket Menfaatine Olan Çalışmaları Desteklemeye Hazırız

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, şehrin eğitim, kültür, sosyal, sanayi ve ekonomik potansiyelinin geliştirilmesi için üzerlerine düşen görevi yerine getirme gayretinde olduklarını ve bu hususlarda kurulabilecek işbirliklerinin gelişmesini arzu ettiklerini söyledi.

Çeşitli kurum, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Sohta Sinan Eğitim ve Hizmet Vakfı Kurucu Üyesi Zeki Balcıoğlu ve ekibinin ziyaretinde, kampüsün yeşillendirilmesi hususunda görüşmeler yapıldı ve özellikle kampüsteki toprak yapısına bağlı yaşanan sorunların aşılabilmesine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu. Yeşilay Derneği Başkanı Fikret Köse’nin ziyaretinde ise gençlerin sigara ve alkol başta olmak üzere, uyuşturucu maddeden uzak tutulabilmesi için yapılabilecek etkinlikler konuşuldu. Bu ziyarete Aksaray’ın tanınan hayırsever isimlerinden Sefa Çayır da katıldı. ASÜ Rektörü Şahin’i İHH İç Anadolu ve Akdeniz Bölge Sorumlusu Ekrem Keleş, İHH Teşkilatlanma Birimi Başkan YardımcısıBekir Gün, Genç MÜSİAD Aksaray Şube Başkan Vekili Mustafa Aspar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Aktaş ve ekibi, Gülağaç İmam Hatip Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Yasin Sır, İŞKUR İl Müdürü Bülent Bekin, Yardımsevenler Derneği Başkanı Dilek Terzioğlu, ASÜ Sosyal Yaşam Merkezi İşletmecileri, CHP İl Başkanı Ali Rıza Toprak ve Yönetimi ile Aksaray Kültür Turizm Üniversite Sivil Toplum Örgütleri İşbirliği Derneği (AKTÜSDER) Başkanı Rasim Gül de ziyaret etti.

Ziyaretlerin kendisini memnun ettiğini kaydeden Rektör Şahin, memleket menfaatine yapılacak çalışmaları desteklemeye hazır olduklarını söyledi.
chp il başkanı ali rıza toprak ve ekibi rektör şahini ziyaret etti (1)

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Dünya Süt Günü Kutlu Olsun

Dünya Süt Günü Kutlu OlsunAksaray İl Tarım ve Orman Müdür Bülent Saklav Dünya Süt Günü münasebeti

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım Yapıyoruz

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım YapıyoruzAK Parti’nin 17 yıllık iktidar dönemi, reformlar ve başarılarla dolu bir ekonomik

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi15 Ramazan Dünya Yetimler Günü vesilesiyle gün boyunca Aksaray yetimleri için

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN