SON DAKİKA

Lübnan’dan Aksaray’a Yatırım

Ana Sayfa » Haberler » Ekonomi » Lübnan’dan Aksaray’a Yatırım
18 Ağustos 2020 - 8:52 | 16 kez okunmuş
Lübnan’dan Aksaray’a Yatırım

Lübnan’ın sayda kentinde faaliyet göstermekte olan MDM Plastik Yetkilisi Muhammed El Mursi, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş’ı ofisinde ziyaret ederek, Aksaray’a yatırım yapma talebini iletti.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da; “Lübnan’da üretim yapmakta olan MDM Plastik Yetkilileri bizleri ziyaret ederek, Aksaray’a yatırım yapmak istediklerini ve bu noktada bizlerin desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etmişlerdir. Aksaray’a yatırım yapmak isteyen her bir yatırımcının yanında olduğumuzu kendilerine ifade ettiğimiz gibi tüm desteğimizi vereceğimizi de dile getirdik. Bugün Aksaray, her geçen gün yatırımcıların cazibe merkezi haline geldiği gibi ilerleyen dönemlerde dünya’nın bir çok ülkesinden yatırımcıların üretim merkezilerini kuracakları sanayi şehri olacaktır. Bilinmesini istiyoruz ki her bir yatırımcı gelirken yanında alt veya yan sanayisini de birlikte getirmekte, merkezlerinin bulunduğu ülkeler ve şehirlerdeki yatırımcılara Aksaray’ın imkanlarından bahsetmekte ve şehrimiz sanayisine olan ilgi her geçen gün artış göstermektedir. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı olarak tüm sanayicilerimize ve yatırımcılarımıza her alanda çağrıda bulunuyorum. Lübnanlı firmamıza da Aksaray’a yatırım yapmanın kendileri için büyük bir kazanç olduğunu beyan ettim. Aksaray’a bugüne kadar yatırım yapan hiçbir memnuniyetsizlik dile getirmemiş aksine yatırımlarını sürekli artırmışlardır. İnşallah ilerleyen dönemde Lübnan’dan daha çok yatırımcı Aksaray’ı tercih edecektir. Bizleri ve Sanayimizi tercih eden tüm yatırımcıların sonuna kadar hem yanlarında hem arkalarındayız. Bu anlamda yatırım kararı alan MDM Plastiğe teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Kablo Hırsızları Yakalandı

Kablo Hırsızları YakalandıAksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde nitelikli asayiş suçları

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyareti

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyaretiVali Aydoğdu:“Salgınla mücadelede sağlık çalışanlarımız inanılmaz bir

Uyuşturucu Operasyonu

Uyuşturucu OperasyonuAksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

RastgeleSeçilen İçerik
Gizlenci mi? Duman mı?

14 Kasım 2014

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN