KÖY-ET firmasından açıklama

Ana Sayfa » Haberler » Ekonomi » KÖY-ET firmasından açıklama
25 Mart 2019 - 11:04 | 60 kez okunmuş
KÖY-ET firmasından açıklama

KÖY ET Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş; KÖY-ET olarak 8 yıllık bir geçmişe sahip olan firmayız.Et ve et ürünleri yaptığımız tesisimiz ve depomuz 25-02-2019 pazartesi günü saat 13:00 sıralarında başlayan yangınla idare binamız dışında tamamı maalesef yok olmuştur.Yangının çıkış nedeni yapılan detaylı incelemeler sonucunda elektrikten meydana gelmiştir.
Fabrikamız son model teknolojilerle hazır halde 4 ay önce satış ve üretime başlamıştır.KÖY-ET tesisi inşa edilirken yangın standartları ve tedbirleri alınarak özel paneller kullanılarak yapılmış,yangın söndürme sistemleri üst düzeyde kurulmuştur.
Yangın başladığı andan itibaren önce kendi ekibimiz daha sonra Aksaray ve çevre ilçelerden gelen yangın ekiplerinin özverili,yoğun çalışmalarına rağmen maalesef söndürülmekte güçlük çekilmiştir.
Maddi hasar çok büyük olup,aldığımız tedbirlerden dolayı tesisimizde hiçbir can kaybının olmaması sevindiricidir.Durumdan etkilenen 5 çalışanımız zehirlenmiş olup yangının yaşandığı ilk gün kısa sürede tedavileri gerçekleştirilmiştir.
KÖY-ET ailesi olarak şuanda çok hızlı üretime başlamak için planlar yapmaktayız,önceliğimiz budur.
Ailelerimizden,çalışanlarımızdan,dostlarımızdan,müşterilerimizden gelen destekler bize daha da güç vermektedir.
Ailemizin hem maddi hem manevi bu felaketi karşılama gücü mevcuttur.Sigorta şirketimiz Allianz sigorta gerekli ziyaretleri yapmış olup,bize büyük destek vermektedir.
Ben kurumum ve şahsım adına bu zor günümüzde bize güç veren,gösterdikleri hassasiyetle,sergiledikleri samimi gayretle hem yüreğimizdeki manevi yangının hem tesisimizdeki fiili yangının söndürülmesi için çaba sarf eden herkese gösterdikleri hassasiyet için teşekkür etmek istiyorum.
Bu yatırımın yeniden ve süratle tamamlanması konusunda cesaretimize cesaret katan,destekleri nedeniyle minnettar kaldığımızı ifade etmek isterim.
Bu üzüntülü dönemimizde tanıdığımız tanımadığımız,gördüğümüz göremediğimiz binlerce dostumuza,Aksaray Valiliğine,Aksaray Belediyesine,milletvekillerimize,STK Başkanlarımıza,belediye başkan adaylarımıza,canla başla çalışan çevre ilçelerden gelen itfaiye ekiplerine verdiği destekler için müteşekkiriz.
Amacımız;tüm çalışanlarımızı ve pazarda bize güvenen yıllardır bizleri tercih eden tedarikçilerimizi mağdur etmemek ve en kısa zamanda üretime başlamaktır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN