Koruma altındaki çocuklarla anlamlı buluşma

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Koruma altındaki çocuklarla anlamlı buluşma
05 Ağustos 2018 - 10:02 | 67 kez okunmuş
Koruma altındaki çocuklarla anlamlı buluşma

Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne bağlı evlerde kalan çocuklarla anlamlı buluşma.

Aksaray Valisi Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez Hanımefendi ihtiyaçları devlet tarafından karşılanan koruma altındaki çocuklarla akşam yemeği programında buluştu.

Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül’ün eşi Semiha Sarıgül’ünde katıldığı programda Aksaray Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesinde ev ortamında yetiştirilen çocuklarla yakından ilgilenen Yeşim Pekmez; ev sorumlusu anneler ve çocuklarla bir süre sohbet etti.

Kardeşler Restaurantta düzenlenen programda Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Muhittin Hilal’den bilgi alan Pekmez, koruma altındaki çocuklara çok önemli imkânlar sunulduğunu; onların bu değeri ve imkânları anlayarak inşallah öğrenim gördükleri okullarda başarılı bir öğrenci, ilerde devletine milletine faydalı insanlar olacaklarını söyledi.

Çocuklar için kamp ve gezi programları düzenlendiğini, çocukların tatillerini en iyi şekilde değerlendirdiklerini ifade eden Pekmez; lise ve üniversite sınavlarına giren ve başarılı sonuçlar alan gençleri tebrik ederek her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

ASÜ 13 Yaşında

ASÜ 13 YaşındaAksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, 13’üncü yılında

Hasar Danışmanlık şirketlerinin mağduru olmayın

Hasar Danışmanlık şirketlerinin mağduru olmayınAksaray Barosu Başkanı Av.Ramazan Erhan TOPRAK yaptığı açıklamada; Sözlerime

İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü Taşındı

İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü TaşındıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü, çalışmalarını

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN