Kızılay Kan Toplama Aracı TOKİ’de

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Kızılay Kan Toplama Aracı TOKİ’de
09 Temmuz 2019 - 8:50 | 21 kez okunmuş
Kızılay Kan Toplama Aracı TOKİ’de

Toki – Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığıyla birlikte aynı zamanda Türk Kızılayı Aksaray Şube Gençlik Kolları Başkanı olarak görev yapan Toki Muhtarı Emre Ağaçdelen gezici kan toplama aracını mahalleli ile buluşturdu. Kayseri Kan Bağışı Bölge Müdürlüğü’ne ait gezici kan toplama aracı ile Cumhuriyet Mahallesine gelen Kızılay Ekibi; muhtarlığın önünde kan vermek isteyen vatandaşların bağışlarını aldı. Sabah saat 10.00’da gerçekleşen kan bağışına mahalle halkı büyük ilgi gösterdi. Kan bağışına, Kızılay Aksaray Şube Başkanı Yusuf Öztürk, Başkan Yardımcısı Ali Eren Öztürk, TOKİ Cumhuriyet Mahallesi muhtarı Emre Ağaçdelen katıldı. Kan bağışının önemini mahallesine anlatan Muhtar Emre Ağaçdelen, insanları kan bağışına ve kök hücre bağışına yönlendirdi. Ayrıca mahallesindeki vatandaşlara düzenlediği bu organizasyonda göstermiş oldukları ilgi ve hassasiyet için teşekkür ederek; “Kan bağışında bulunun, kanınızda hayat var” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı. Sabah saat 10:00’da başlayan kan bağışı akşam saat 18:00 ‘a kadar devam etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN