SON DAKİKA

Kırsal Kalkınma Destekleme Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Kırsal Kalkınma Destekleme Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
27 Ağustos 2019 - 16:55 | 14 kez okunmuş
Kırsal Kalkınma Destekleme Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün organize ettiği Aksaray Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen Kırsal Kalkınma Destekleme bilgilendirme toplantısı Vali Ali Mantı başkanlığında gerçekleşti.

Toplantıya Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Belediye Başkan Vekili Tayfun Çelik, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Aksaray Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kaya, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıya katılanlara bilgi veren Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav; Hayvansal ve bitkisel ürünlerin işlenmesi, paketlenmesi ve depolanması. Su ürünlerinin işlenmesi, paketlenmesi ve depolanması. Yenilenebilir enerji kullanan yeni sera, yenilenebilir enerji üretim tesisleri, tarımsal üretime yönelik sabit yatırımları hakkında bilgi verdi.

Toplantıda konuşma yapan Vali Ali Mantı; Devletimiz üretim yapan çiftçimizi, sanayicimizi her türlü hassasiyeti gösteriyor. Türkiye’de olduğu gibi Aksaray’da da tarım ve hayvancılık sektörü yapılan desteklemeler, çalışmalar sayesinde gerçekten çok cdii bir ilerleme olduğunu belirtti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray’a Yeni atanan İl Emniyet Müdürü Murat KOLCU

Aksaray’a Yeni atanan İl Emniyet Müdürü Murat KOLCUAksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ Van’a Çorum Emniyet Müdürü Murat

Gözlükuyu ve Çağlayan Köylerinin Su İhtiyacı Giderildi

Gözlükuyu ve Çağlayan Köylerinin Su İhtiyacı GiderildiAksaray İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, Merkez

Eczacı Odasında görev dağılımı yapıldı.

Eczacı Odasında görev dağılımı yapıldı.19 Eylül 2019 günü Ecz. Nurşen Dedenin divan başkanlığında toplanan Eczacılar

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN