Kamu-Sen’i İlhan Hukuk Ofisi Savunacak

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Kamu-Sen’i İlhan Hukuk Ofisi Savunacak
06 Temmuz 2018 - 12:12 | 259 kez okunmuş
Kamu-Sen’i İlhan Hukuk Ofisi Savunacak

Kamu Sen Aksaray İl Temsilciliği Aksaray’ın en etkili hukuk bürolarından biri olan İlhan Hukuk Ofisi ile avukatlık sözleşmesi imzaladı. Sözleşmeyi Av.Yunus Emre Özdemir, Av.İlyas İlhan ve Av.Özlem İlhan ve Kamu Sen adına Başkan Taner Kara imzaladı.
Aksaray genelinde çok sayıda büyük firmanın avukatlık hizmetlerini de başarı ile yürüten İlhan Hukuk Ofisi, Ülke genelinde kazandıkları önemli davalarla adından bahsettiren ve büronun yöneticiliğini yapan Av. Yunus Emre Özdemir ve Av.İlyas İlhan ile sözleşmeye imza attı.
Yapılan anlaşma ile Aksaray genelinde Kamu Sen mensubu tüm üyelere idari davalarda avukatlık desteği verilecek. 4 Kişilik avukat ordusu bulunan büro ile yapılan anlaşmanın ardından Kamu Sen mensubu memurların hukuksal sorunlarının daha etkili ve kısa sürede çözüme kavuşması bekleniyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi

Sarıyahşi Kaymakamı Üniversiteyi Kazanan Öğrencileri ÖdüllendirdiSarıyahşi Kaymakamı Sercan SAKARYA, Üniversiteye giriş sınavında başarı

ATSO Heyetinden Adliye Ziyareti

ATSO Heyetinden Adliye ZiyaretiAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacak

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacakBüyük Türk Mutasavvıfı Yunus Emre, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 11.00’de,

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN