Kamu-Sen’i İlhan Hukuk Ofisi Savunacak

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Kamu-Sen’i İlhan Hukuk Ofisi Savunacak
06 Temmuz 2018 - 12:12 | 239 kez okunmuş
Kamu-Sen’i İlhan Hukuk Ofisi Savunacak

Kamu Sen Aksaray İl Temsilciliği Aksaray’ın en etkili hukuk bürolarından biri olan İlhan Hukuk Ofisi ile avukatlık sözleşmesi imzaladı. Sözleşmeyi Av.Yunus Emre Özdemir, Av.İlyas İlhan ve Av.Özlem İlhan ve Kamu Sen adına Başkan Taner Kara imzaladı.
Aksaray genelinde çok sayıda büyük firmanın avukatlık hizmetlerini de başarı ile yürüten İlhan Hukuk Ofisi, Ülke genelinde kazandıkları önemli davalarla adından bahsettiren ve büronun yöneticiliğini yapan Av. Yunus Emre Özdemir ve Av.İlyas İlhan ile sözleşmeye imza attı.
Yapılan anlaşma ile Aksaray genelinde Kamu Sen mensubu tüm üyelere idari davalarda avukatlık desteği verilecek. 4 Kişilik avukat ordusu bulunan büro ile yapılan anlaşmanın ardından Kamu Sen mensubu memurların hukuksal sorunlarının daha etkili ve kısa sürede çözüme kavuşması bekleniyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN