Kadın Kollarımız Fedakârca Çalışıyor

Ana Sayfa » Haberler » Belediye Haberleri » Kadın Kollarımız Fedakârca Çalışıyor
29 Mart 2018 - 10:07 | 88 kez okunmuş
Kadın Kollarımız Fedakârca Çalışıyor

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, ziyarette yönetim kurulunda yer alan isimleri ve üstlendikleri görevleri anlattı. Vatandaşları evlerinde ziyaret etmeyi sürdüreceklerini açıklayan Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, “Göreve geldiğimiz andan itibaren sürekli sahadayız. Biz sadece seçim zamanı değil her zaman vatandaşlarımızın kapısını çalıyoruz. Ve diyalogumuzu hiç bir zaman kesmedik. Kesmeyi düşünmüyoruz.

Çünkü gittiğimiz yerlerde hanımları dinliyoruz. Onların sıkıntılarına ve dertlerine ortak oluyoruz. Mahalle başkanlarımızın eşliğinde belli yaştaki hanım kardeşlerimizin KETEM gitmelerine aracılık ederek bir nevi sağlık müdürlüğü çalışmalarına da katkı sağlıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise kendisinin de bu teşkilatın içinden geldiğini hatırlattı ve konuşmasının devamında “Bende Merkez İlçe Başkanlığından geldiğim için teşkilatçılığın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Ben bunu her zaman söylüyorum. En ağır yük kadın kollarımızın üzerinde. Fedakârca çalışıyorsunuz. Çünkü seçim esnasında ziyaret ettiğimiz her yerde çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Çocuklarınızı okullara gönderiyor yada küçükse anne ve babanıza bırakarak seçim çalışmasına katılıyorsunuz. En önemlisi de bunları yaparken ev işlerinizi aksatmıyorsunuz. Her zaman en fazla çalışan ve fedakârca çalışan hep kadın kollarımız olmuştur. Ben tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Taş Kırma Ünitesi Hizmete Başladı

Taş Kırma Ünitesi Hizmete BaşladıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde taş kırma ünitesi hizmet

Ekonomi Şurasında Aksaray’ın Talepleri Dile Getirildi

Ekonomi Şurasında Aksaray’ın Talepleri Dile GetirildiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,

Et ve Süt Satışlarından Kesilen Mera Fonu Kesintisi Kaldırıldı

Et ve Süt Satışlarından Kesilen Mera Fonu Kesintisi KaldırıldıAksaray Ticaret Borsası girişimleri sonucunda Mera Fonu kesintisi 18.01.2019 Tarih

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN