İslahiye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü

Ana Sayfa » Haberler » Dünya » İslahiye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü
13 Kasım 2017 - 7:51 | 100 kez okunmuş
İslahiye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü

İstiklal Gazetesi Köşe Yazarı Ziya Sevim, İslahiye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, kurtuluş mücadelesinin Türk insanının bağımsızlık karakterini gösteren en önemli savaş olduğunu vurguladı.

Ziya Sevim, İslahiye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, Osmanlı Devleti’nin Birinci Dünya savaşı sonrasında emperyalist güçler tarafından parçalandığını ve Anadolu’nun tüm topraklarının işgal edildiğini hatırlattı. Tarihinde hep bağımsız yaşamış Türk Milletinin, topyekûn bir mücadeleyle giriştiğini, tüm dünyaya örnek olan bir kurtuluş savaşı yaptığını vurgulayan Sevim ,’’ Türk Milletinin evlatları olarak Milli Mücadele ve Kurtuluş Hareketini büyük bir gururla anmaktayız. Vatanımızın kurtuluşu için hayatları pahasına kahramanca mücadele etmiş şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve şükranla anarken, tüm Gaziantep /İslahiyeli hemşerilerimin 13 Kasım Kurtuluş Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’ dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

İşte seçim anketi sonuçları

İşte seçim anketi sonuçlarıMAK seçim anketi sonuçlarını açıkladı…. İşte sonuçlar MAK anket şirketi,

AK Parti’de büyük değişim var

AK Parti’de büyük değişim varAK Parti 24 Haziran seçimlerine büyük bir değişimle girecek. Mevcut milletvekillerinin

Partiler aday adaylarını sosyal medyada takibe aldı

Partiler aday adaylarını sosyal medyada takibe aldıİnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Başkanı Dr.Süleyman BASA; Partiler aday

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN