İlkokul Öğrencilerinden Emniyete ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Eğitim » İlkokul Öğrencilerinden Emniyete ziyaret
16 Mart 2018 - 11:46 | 59 kez okunmuş
İlkokul Öğrencilerinden Emniyete ziyaret

Emlak Kredi İlkokulu 3-İ sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri Hasan KARİP ile birlikte İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ali KARABAĞ’ı ziyaret etti. Öğrencileri makamında kabul eden Emniyet Müdürümüz Sayın Ali KARABAĞ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilere çeşitli hediyeler verdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Emniyet Müdürü Ali KARABAĞ, öğrencilerin polislik mesleği ile ilgili merak ettikleri soruları cevaplandırarak, meslek hayatındaki deneyimlerini aktardı ve nasihatlerde bulundu.

MOBESE merkezinde kurulu bulunan güvenlik kameralarından, Kurşunlu Cami karşısında yaya geçidine hatalı park eden ve yayaların geçişine engel olan araca trafik ekiplerince yapılan müdahaleyi canlı olarak izleyen öğrenciler, Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli polis amcalarından sürücü belgelerinin nasıl düzenlendiği hakkında bilgiler aldıktan sonra Asayiş Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek burada görevli uzman polislere özellikle hırsızların nasıl yakalandığı ile ilgili sorular sordular.

Emniyet Müdürlüğünün bahçesinde TOMA, Panzer, Trafik ekip otoları ve Şahin motorlarına binen öğrenciler, Narkotik ve Patlayıcı Madde Arama köpekleri ile hatıra fotoğrafı çektirerek emniyet müdürlüğünden memnun olarak ayrıldılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray Belediyesi Önünde Hareketli Dakikalar

Aksaray Belediyesi Önünde Hareketli DakikalarAksaraylı minibüsçüler Aksaray Belediyesi önünde toplanarak yeni açılan hastane

Muhtarlardan Vali Pekmez’e ziyaret

Muhtarlardan Vali Pekmez’e ziyaret19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Emin Tetik

UYAFA takımı, İspanya’da şampiyon oldu

UYAFA takımı, İspanya’da şampiyon olduUluslarası Yetenek Avcısı Futbol Akademisi (UYAFA) Şırnak takımı, İspanya’nın

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN