SON DAKİKA

İlhan Muhtarları, Muhtarlar İlhan’ı unutmadı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » İlhan Muhtarları, Muhtarlar İlhan’ı unutmadı
26 Mayıs 2019 - 23:32 | 58 kez okunmuş
İlhan Muhtarları, Muhtarlar İlhan’ı unutmadı

11 ayın sultanı ramazan ayı ile bir kez daha buluşabilmenin mutluluğunu, dayanışmanın ve kaynaşmanın adresi olarak Eski Belediye başkan yardımcısı ve belediye meclis üyesi Yılmaz İlhan Aksaray’daki 48 mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek iftar yaptılar.
Aksaray’da özel bir lokantada iftar programında bir araya gelen Yılmaz İlhan ve muhtarlar dayanışmanın ve kaynaşmanın örneği oldular.
İftar programında muhtarlara seslenen İlhan; Ramazan birlik beraberlik ayı. Bunun için bu birlik beraberliği sadece kendi aramızda değil, vatandaşlarla beraber, komşularla mahalleliyle bir araya gelip bir iftar yapılması düşünülmektedir. Onun için burada toplandık. Bir köyde, kasaba da olsun, bir yerin nerde olursa olsun. Bakınız muhtar, imam ve öğretmen bir yerde bunların hepsi birlik beraberlik içinde olursa Allah’ın izniyle olmayacak bir şey olmaz. Yapamayacağımız bir şey olmaz. Ama muhtarlar bir tarafa, imam bir tarafa, öğretmen başka bir tarafa çekerse bu olmaz. Onun için birlik beraberliği sağlamak için bu memleket hepimizin bu vatandaş bizim vatandaşımız, bu cemaat bizim cemaatimiz bu fakir fukara bizim fakir fukaramız onun için bunlara elimizi uzatmamız lazım. Hiç kimse kimsesiz kalmasın yani herkes insanları sahiplenmesi lazım. Onun için bizlerde fakir fukara olsun, zengin olsun önemli değil, önemli olan birlik beraberliği sağlamaktır. Dedi.
Bu vesileyle mübarek ayın hayırlara vesile olmasını dileyerek katılan tüm muhtarların ramazanını tebrik etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray’a Yeni atanan İl Emniyet Müdürü Murat KOLCU

Aksaray’a Yeni atanan İl Emniyet Müdürü Murat KOLCUAksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ Van’a Çorum Emniyet Müdürü Murat

Gözlükuyu ve Çağlayan Köylerinin Su İhtiyacı Giderildi

Gözlükuyu ve Çağlayan Köylerinin Su İhtiyacı GiderildiAksaray İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, Merkez

Eczacı Odasında görev dağılımı yapıldı.

Eczacı Odasında görev dağılımı yapıldı.19 Eylül 2019 günü Ecz. Nurşen Dedenin divan başkanlığında toplanan Eczacılar

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN