İHH Aksaray İnsani Yardım Derneği’nden Vali Pekmez’e ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » İHH Aksaray İnsani Yardım Derneği’nden Vali Pekmez’e ziyaret
01 Kasım 2018 - 9:23 | 29 kez okunmuş
İHH Aksaray İnsani Yardım Derneği’nden Vali Pekmez’e ziyaret

İHH Aksaray İnsani Yardım Derneği Başkanı Önder Özkan dernek yönetim kurulu üyeleri ve beraberlerinde yetim çocuklarla birlikte Vali Aykut Pekmez’e veda ziyaretinde bulundu.

Dernek başkanı Önder Özkan ve beraberindeki heyeti kabul eden Vali Pekmez bir süre görüştüğü Özkan ve heyet üyelerinden bilgi aldı.

Derneğin yürüttüğü proje ve çalışmaların her zaman destekçisi olduğunu belirterek Vali Aykut Pekmez’e teşekkür eden dernek başkanı Önder Özkan; “Hayır işlerine herkesin az çok katkısı oluyor. Biz en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda projelerimiz başarılı bir şekilde hayırseverlerimizin desteği ile devam ediyor. Yerelde yürütülmekte olan: ‘Her Okula İki Burs, Okullarda Askıda Kıyafet projelerimize verdiğiniz destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Vali Aykut Pekmez ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; “Gelişen çağ ve teknoloji insani vasıfları yavaşlatıyor. Bu hassasiyeti korumak ve yaşatmak çok önemli. Ülkemiz ve milletimiz bu konuda iyi durumda. Devletimiz sosyal bir devlet olarak kendi vatandaşının yanında, ülkemize göçmen olarak gelen misafirlere de ekonomik durumu iyi olan ülkelere kıyasla önemli yardımlar yapıyor. Bu noktada sivil toplum kuruluşlarıda önemli hizmetler sunuyor. İnsanlarımızın bilmediğini, duymadığını paylaşıp yardımlaşmaya teşvik ediyor. Sizlere ve bu kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum’ dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandı

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandıAsayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğinin ilimizde meydana gelen

Aksaray’da 83 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladı

Aksaray’da 83 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladıAksaray’da 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1.Yarıyılını tamamlayan 83.352

Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağız

Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağızVali Ali Mantı: “Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN