Hırsızlara Şafak Baskını

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Hırsızlara Şafak Baskını
26 Ekim 2018 - 16:03 | 56 kez okunmuş
Hırsızlara Şafak Baskını

İlimiz merkezinde değişik tarihlerde meydana gelen ve toplam değeri 40.000 TL civarında olan 11 ayrı Evden, İşyerinden Hırsızlık, Kap Kaç ve Motosiklet Hırsızlığı olaylarını yaşı küçük F.A, R.B, A.U ve F C.Ç ve Gökhan E (29) isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiş, ekipler tarafından yapılan uzun soluklu takip ve tarassut çalışmaları neticesinde şüpheli şahıslar şafak vakti yapılan operasyonla yakalanmıştır.

Yakalanan şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda çok sayıda çalıntı malzemeler ele geçirilerek sahiplerine teslim edilmiştir.

25.10.2018 günü adli makamlara sevk edilen 5 şüpheli TUTUKLANARAK Cezaevine teslim edilmiştir. Halkımızın huzur ve güven içerisinde yaşam sürmesi için Suç ve Suçlularla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandı

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandıAksaray Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Ali Mantı

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun ZiyaretiAksaray Valisi Ali Mantı 31 Haziran Mahalli İdareler Seçimlerinde Aksaray Belediye

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı21.04.2019 günü ilimiz Taşpazar Mahallesi 827 / Şehit Polis Mehmet Rüştü Arkaç

RastgeleSeçilen İçerik
İlbay Mobilya

29 Haziran 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN