Hırsızlara Şafak Baskını

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Hırsızlara Şafak Baskını
26 Ekim 2018 - 16:03 | 52 kez okunmuş
Hırsızlara Şafak Baskını

İlimiz merkezinde değişik tarihlerde meydana gelen ve toplam değeri 40.000 TL civarında olan 11 ayrı Evden, İşyerinden Hırsızlık, Kap Kaç ve Motosiklet Hırsızlığı olaylarını yaşı küçük F.A, R.B, A.U ve F C.Ç ve Gökhan E (29) isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiş, ekipler tarafından yapılan uzun soluklu takip ve tarassut çalışmaları neticesinde şüpheli şahıslar şafak vakti yapılan operasyonla yakalanmıştır.

Yakalanan şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda çok sayıda çalıntı malzemeler ele geçirilerek sahiplerine teslim edilmiştir.

25.10.2018 günü adli makamlara sevk edilen 5 şüpheli TUTUKLANARAK Cezaevine teslim edilmiştir. Halkımızın huzur ve güven içerisinde yaşam sürmesi için Suç ve Suçlularla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandı

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandıAsayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğinin ilimizde meydana gelen

Aksaray’da 83 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladı

Aksaray’da 83 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladıAksaray’da 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1.Yarıyılını tamamlayan 83.352

Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağız

Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağızVali Ali Mantı: “Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN