Herkesin Ortak Kaderi AK Parti

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Herkesin Ortak Kaderi AK Parti
17 Kasım 2018 - 13:29 | 38 kez okunmuş
Herkesin Ortak Kaderi AK Parti

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak anlayışıyla 14 Ağustos 2001 yılında kurulan AK Parti içerde ve dışarda herkesin vazgeçilmez umudu, milletin ortak kaderi oldu” dedi.

“AK Parti, Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 17 yıldır her alanda yapmış olduğu icraatlarla Türkiye’yi zirveye ulaştırmıştır” diyen Başkan Altınsoy, “Olumsuzlukların en uç olduğu bir dönemde ortaya çıkan AK Parti, milletinden aldığı güçle ülkemizin tüm yükünü sırtlayarak tüm kirli odaklara meydan okudu”.

Daha ilk seçimlerde 34,6’lık oy oranıyla tek başına iktidar olan AK Parti, halkın artık koalisyonlardan oluşan iktidarları istemediğinin en büyük delili olduğunu dile getiren İl Başkanı Altınsoy, “AK Parti Türkiye’nin içinde bulunduğu olumsuz ortamı görerek ve doğru bir şekilde analizini yaparak sorunları en iyi şekilde çözmesini bilecek şekilde seçimlere girerek tek başına iktidar oldu. Halkımızın toplumsal istekleri doğrultusunda kurulan AK Parti, ortak amaçları, ortak bir kaderi paylaşan, sevinç ve kederleri aynı kardeşlikten gelen herkesin partisi konumundadır. AK Parti yıllar geçse de asla ülkemize ve milletimize hizmet etmekten vazgeçmemiştir. Vazgeçmeyecektir. AK Parti, “Herkes özgür olmadıkça kimse özgür değildir” bağlamında din, dil, ırk ayırımı yapmadan her kesime eşit mesafede olmayı kendisine amaç edinmiştir.” diye konuştu.

Altınsoy, “ AK Parti olarak bizler Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Biz yaratılanı yaratandan ötürü seviyoruz’, söylemine binaen insanlığı her şeyin üstünde görüyoruz. Kim olursa olsun bizim kapımıza gelen herkes bizim kardeşimizdir. Dünyanın en büyük lideri olan Kurucu Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile aynı yola baş koymak, bu uğurda yorulmak ve hizmet etmek bizler için bir gururdur. Bu duygu ve düşüncelerle AK Partimizin yarın yapılacak olan temayül yoklamasının ülkemize, milletimize ve teşkilatlarımıza hayırlar getirmesini diliyorum”.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Dünya Süt Günü Kutlu Olsun

Dünya Süt Günü Kutlu OlsunAksaray İl Tarım ve Orman Müdür Bülent Saklav Dünya Süt Günü münasebeti

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım Yapıyoruz

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım YapıyoruzAK Parti’nin 17 yıllık iktidar dönemi, reformlar ve başarılarla dolu bir ekonomik

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi15 Ramazan Dünya Yetimler Günü vesilesiyle gün boyunca Aksaray yetimleri için

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN