Hayvan Park Yeri Ve Canlı Hayvan Borsası Arife Gününe Kadar Açık

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Hayvan Park Yeri Ve Canlı Hayvan Borsası Arife Gününe Kadar Açık
15 Ağustos 2018 - 15:12 | 118 kez okunmuş
Hayvan Park Yeri Ve Canlı Hayvan Borsası Arife Gününe Kadar Açık

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala ibadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar için Konya Yolu üzerinde Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezi arkasında bulunan Hayvan Park Yeri ve Canlı Hayvan Borsası Cuma gününden arife gününe kadar açık olacak.

Konu ile alakalı bir açıklama yapan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök “Kıymetli Aksaraylı hemşerilerim, bildiğiniz gibi mübarek kurban bayramı arifesine girmiş bulunmaktayız. Bu vesile ile Aksaray Ticaret Borsamız bünyesinde Hayvan Park Yeri ve Canlı Hayvan Borsası, Allah Nasip kısmet ederse Cuma günü itibari ile açık olup Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi günü yani Arife günü akşama kadar hizmet verecektir. Değerli hemşerilerimizin kurbanlık ibadetlerini yerine getirmeleri için kurbanlık büyükbaş ve küçükbaş hayvanları sadece Konya yolu üzerinde bulunan Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezi arkasındaki Hayvan Park Yeri Ve Canlı Hayvan Borsasından tedarik edeceklerdir. Ben bu vesile ile şimdiden Aksaraylı hemşerilerimizin kurban bayramını tebrik ediyor. Hayırlara vesile olmasını diliyor bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Evden Hırsızlık yapan şahıs yakalandı

Evden Hırsızlık yapan şahıs yakalandıAksaray emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamada;13.07.2019 günü ilimiz

Trafik Değerlendirme Toplantısı

Trafik Değerlendirme ToplantısıAksaray’ın 2019 yılı ilk 6 aylık trafik durumunun değerlendirildiği toplantı

Türk Siyasi Hayatında Darbeler ve Milli Egemenlik Konferansı

Türk Siyasi Hayatında Darbeler ve Milli Egemenlik KonferansıAksaray Üniversitesi tarafından ‘Türk Siyasi Hayatında Darbeler ve Milli Egemenlik

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN