Hayvan Park Yeri Ve Canlı Hayvan Borsası Arife Gününe Kadar Açık

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Hayvan Park Yeri Ve Canlı Hayvan Borsası Arife Gününe Kadar Açık
15 Ağustos 2018 - 15:12 | 81 kez okunmuş
Hayvan Park Yeri Ve Canlı Hayvan Borsası Arife Gününe Kadar Açık

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala ibadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar için Konya Yolu üzerinde Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezi arkasında bulunan Hayvan Park Yeri ve Canlı Hayvan Borsası Cuma gününden arife gününe kadar açık olacak.

Konu ile alakalı bir açıklama yapan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök “Kıymetli Aksaraylı hemşerilerim, bildiğiniz gibi mübarek kurban bayramı arifesine girmiş bulunmaktayız. Bu vesile ile Aksaray Ticaret Borsamız bünyesinde Hayvan Park Yeri ve Canlı Hayvan Borsası, Allah Nasip kısmet ederse Cuma günü itibari ile açık olup Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi günü yani Arife günü akşama kadar hizmet verecektir. Değerli hemşerilerimizin kurbanlık ibadetlerini yerine getirmeleri için kurbanlık büyükbaş ve küçükbaş hayvanları sadece Konya yolu üzerinde bulunan Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezi arkasındaki Hayvan Park Yeri Ve Canlı Hayvan Borsasından tedarik edeceklerdir. Ben bu vesile ile şimdiden Aksaraylı hemşerilerimizin kurban bayramını tebrik ediyor. Hayırlara vesile olmasını diliyor bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Ak Parti Temayülünde Nutku Akın’a ilgi

Ak Parti Temayülünde Nutku Akın’a ilgi18 Kasım 2019 Pazar günü Aksaray Ak Parti temayülünde aday adayı olan Nutku

Bilgi ve Birikim Sahibi Olmak Zorundayız

Bilgi ve Birikim Sahibi Olmak ZorundayızAK Parti’nin milletin teveccühü ile girdiği her seçimde birinci çıktığını

Aksaray’da 81 Eski Hükümlü ve Engelli Kendi İşinin Patronu Oldu

Aksaray’da 81 Eski Hükümlü ve Engelli Kendi İşinin Patronu OlduAksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mahmut AKKUŞ; Cumhurbaşkanımız

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN