Has Sucuk Türkiye’de 1.lik Ödülü’ne Layık Görüldü

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Has Sucuk Türkiye’de 1.lik Ödülü’ne Layık Görüldü
02 Ocak 2018 - 13:59 | 313 kez okunmuş
Has Sucuk Türkiye’de 1.lik Ödülü’ne Layık Görüldü

Gıda tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Yaşama Değer Katanlar Platformu tarafından organize edilen Tarım Ürünleri Oscar yarışmasında Has Sucuk 1. lik Ödülü Aldı.

Türkiye genelinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlükleri, Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri ve Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından aday gösterilen 800 firmanın katıldığı yarışmada has sucuk jüri değerlendirmeleri sonucunda Türkiye Tarım Ürünleri Oscar Yarışması 1. lik Ödülüne layık görüldü.

Has Sucuk Ödülü Aksaray’a getirdi

İstanbul’da düzenlenen törende Tarım Ürünleri Oscarı, Has Sucuk yetkilisi Ramazan Demirci’ye verildi. Ödüle layık görüldükleri için onur duyduklarını belirten Demirci, Has Sucuk olarak ulusal bir marka olmak amacıyla yola çıktıklarını belirtti.

Kaliteden asla taviz vermeden üretim yapıyoruz

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Has Sucuk Yetkilisi Çapan Demirci; “Yürüttüğümüz hangi faaliyet olursa olsun kaliteden asla taviz vermeden üretim yapıyoruz. Çiftlikten Sofraya Lezzet Yolculuğu sloganı ile kısa süre önce üretimine başladığımız Has Sucuk’un, ulusal bir yarışmada birinci olması bizleri çok mutlu etti. Ürünümüzün kalitesinin değerli jüri üyeleri tarafından tescil edilmesi bizlere hem gurur verdi hem de bundan sonraki çalışmalarımız için daha da motive olmamızı sağladı” dedi. Yarışmada emeği geçenlere teşekkür eden Çapan Demirci, Has Sucuk’un şu anda Has Döner şubelerinde ve www.hassucuk.com sitesi üzerinden satışını gerçekleştirdiklerini ve yeni yatırımlar yaptıktan sonra, ürünü Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN