Gülağaç Halk eğitimden Afrin Mehmetçiklerine Kermes

Ana Sayfa » Haberler » İlçe Haberleri » Gülağaç Haberleri » Gülağaç Halk eğitimden Afrin Mehmetçiklerine Kermes
06 Nisan 2018 - 9:58 | 106 kez okunmuş
Gülağaç Halk eğitimden Afrin Mehmetçiklerine Kermes

Gülağaç Halk eğitimden Afrin Mehmetçiklerine Kermes.
Gülağaç Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen Kermes Etkinliği 05 Nisan 2018 Salı Günü Gülağaç’da gerçekleştirildi. Kermes Etkinliği Halk tarafından büyük ilgi gördü.
Terör Örgütlerinin Maşalarının Tarih sahnesinden silinmesi amacı ile Kahraman Mehmetciklerimiz tarafından Sınır Ötesinde gerçekleştirilen “Zeytin Dalı “ Operasyonuna katılan Kahraman Mehmetciklerimizin moral motivasyonunu yükseltmek amacı ile gerçekleştirilen Kermes Etkinliği Gülağaç Halk Eğitim Merkezi Afrindeki Kahraman Mehmetçiklerimiz adına kermes düzenleyerek anlamlı bir etkinliğe imza attı. Kermese Gülağaç Kaymakamı, Gülağaç belediye Başkanı, Kursiyerler ve Halk katıldı. İdaresiyle öğretmenleriyle kursiyerleri ile seferber olunarak düzenlenen kermeste büyük bir gelir sağlanarak Afrindeki Mehmetçiklerimize gönderildi. Gülağaç Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Tülin İPEK ÇETİN, bu anlamlı etkinlikte payı olan herkese Gülağaç Halk Eğitimi Merkezi olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN