Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi
16 Temmuz 2018 - 12:38 | 147 kez okunmuş
Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi. Aksaray il özel idaresi toplantı salonunda Genel Sekreter Ramazan Altundağ,Genel Sekreter yardımcısı Yılmaz Altınsoy,yol ve ulaşım hizmetleri müdürü Mustafa Yalvaç,otoyolun çevresinde bulunan köy muhtarları ve otoyolu yapan yüklenici firma sahipleri bir araya geldi.

Aksaray il özel idaresi genel sekreteri Ramazan ALTUNDAĞ konu ile ilgili yaptığı açıklamada;

Şehrimizden geçen otobanın çevresinde bulunan köy muhtarımız ile birlikte otoyolu yapan yüklenici firmalarla güzel bir toplantı gerçekleştirdik.Amacımız yapılacak yolun güzergah üzerinde bulunan köylerimiz için olaşabilecek aksi durumları şimdiden planlayarak önlemini aldık,alıyoruz.Kurumumuzun ve Muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda yüklenici firma sahipleri de notlarını alarak gerekli düzenlemeleri ve talepleri yerine getireceklerdir.

Adana-Ankara otobanı şehrimizden 52 km uzunlukta geçmektedir.Platform uzunluğu 50 m olup 3 gidiş 3 geliş olmak üzere 6 şerit olarak yapılmaktadır.7-10 m yüksekliğinde ve 700 m uzunluğunda 1 tane viyadük,12 adet köprü ile 52 adet alt geçit ve menfez yapılacak,ayrıca otoyolun bozkır kavşağı ve alayhan kavşağı olmak üzere 2 tane giriş çıkış olacaktır.Kurumumuzun yapmış olduğu Nevşehir Gülağaç bsk kesişim noktası da üst geçit ile geçilecek olup yapılan sıcak asfaltı kullanan vatandaşlarımız mağdur olmayacaktır.Ekiplerimiz ile yüklenici firma sahipleri yol bitene kadar koordineli bir çalışma yürütüp yolun geçtiği güzergahta bulunan yerleşim yerlerimizi mağdur etmeden otoyolu en ısa sürede bitireceklerdir,dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Hırsızlara Şok Operasyon

Hırsızlara Şok OperasyonAsayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerince ilimizde

2. OSB kurulması için istişare toplantısı düzenlendi

2. OSB kurulması için istişare toplantısı düzenlendiAksaray’a 2. OSB kurulması için Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ve OSB Müdürlüğünce

Yüksek verimli sığır ırkı için ilk adım atıldı

Yüksek verimli sığır ırkı için ilk adım atıldıKOP İdaresi, Aksaray Üniversitesi ve Damızlık Süt Sığırı Yetiştiricileri

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN