SON DAKİKA

En büyük hazinemiz bilgelerimizdir

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » En büyük hazinemiz bilgelerimizdir
27 Mart 2020 - 14:42 | 20 kez okunmuş
En büyük hazinemiz bilgelerimizdir

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19)mücadelede alınan tedbirler kapsamında 65 yaş üstü ikametten ayrılma kısıtlaması olan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçları Aksaray Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından karşılanmaya devam ediyor.

-Toplumun bilgelerine karanfilli vefa

112 Acil Servisi arayan 65 yaş üstü vatandaşlara ziyaretlerde bulunan Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri vatandaşların ilgili bankalardan maaşlarının çekimi ve temel ihtiyaçları için alışverişlerini yapıyor.

Ellerinde kırmızı karanfillerle toplumun bilgelerini ziyaret eden ekipler ihtiyaç halinde her türlü eksikliklerinin giderileceği konusunda vatandaşları bilgilendirirken, dışarı çıkamamaları konusunda gerekli bilgilendirme ve uyarıları yapıyor.

– 4 günde 1.648 vatandaşın ihtiyaçları karşılandı

Aksaray Valimiz Ali Mantı yapılan çalışmalarda Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerinin büyük bir özveri ile çalışmaları yürüttüğünü, 22-26 Mart tarihlerinde 65 yaş üstü 1.648 vatandaşın temel ihtiyaçları karşılarken 2.113 vatandaşa ziyarette bulunarak danışmanlık ve bilgilendirme hizmetinde bulunulduğunu bildirdi.

Devletin vatandaşı için var olduğunu vurgulayan Valimiz Ali Mantı “Değerli büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Siz evde kalın biz size geliriz diyoruz. İnşallah hep birlikte başaracağız. Evde kal Aksaray diyoruz.’ Bizleri dinleyen ve evlerinden ayrılmayan büyüklerimize saygılarımızı sunuyoruz”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Mavi Marmara Yoluna Devam Ediyor

Mavi Marmara Yoluna Devam EdiyorAksaray İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Şenol Korkmaz işgalci İsrail’in

Altınsoy, “İşçi ve İşverenlerin Yanındayız”

Altınsoy, “İşçi ve İşverenlerin Yanındayız”AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, koronavirüs salgını nedeniyle

Gazeteciler Birliği 12 yaşında

Gazeteciler Birliği 12 yaşındaGazeteciler Birliği, 12. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Gazeteciler Birliği

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN