Emeklilerimize Bayram İkramiyesi Hayırlı Uğurlu Olsun

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Emeklilerimize Bayram İkramiyesi Hayırlı Uğurlu Olsun
09 Haziran 2018 - 15:12 | 75 kez okunmuş
Emeklilerimize Bayram İkramiyesi Hayırlı Uğurlu Olsun

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında, emeklilerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti’nin emekliler için hayata geçirdiği ramazan ve kurban bayramı öncesi verilecek olan 1000 TL Bayram ikramiyesinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

İl Başkanı Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte, seçim ziyaretleri kapsamında Vehbibey caddesinde ki esnaf ziyaretlerinin ardından emeklilerle bir araya geldi. AK Partinin emekliler için hayata geçirdiği Ramazan ve Kurban bayramları öncesi verilecek olan 1000 TL Bayram ikramiyesine dikkat çekti.

Başkan Altınsoy, “12 milyon emekli aylığı alan vatandaşımız var, bütün devletten maaş alanlar, her yıl Ramazan Bayramı öncesi, Kurban Bayramı öncesi olmak üzere birer ikramiye alacak. Bu 12 milyon üzerinde emekliyi düşündüğümüz zaman hatırı sayılır bir para ediyor. Emeklilerimiz daha fazlasına layık, bunun bilincindeyiz. Bu bir adımdır. İnşallah imkânlarımız daha da geliştikçe, Emeklilerin dul ve yetimleri de dâhil herkes bundan istifade edecek, yurt dışından emekli olanlar da belirli bir şekilde istifade edecek. Böylece 12 milyonun üzerindeki emeklimize ister az ister çok maaş alsın bu bir bayram hediyesi, ikramiyesi olarak düşünülen bir şey. Standart, seyyanen, eşit miktarda, aldığı emeklilik maaşına bakmadan böyle bir imkân inşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde sağlanmıştır. Bunun yanı sıra Yaşlılık aylığından yararlanan 600 bin vatandaşımız var. Bunların 266 lira olan aylığını 500 liraya çıkarılmıştır. Hayırlı uğurlu olsun, emeklilerimiz her şeyin en güzeline layık, onlara daha iyi imkânlar sağlamak için hükümet olarak var gücüyle çalışıyor, 24 Haziran’dan sonra da güçlü bir meclis ile çalışmaya da devam edecektir” dedi.

Emekli vatandaşlar ise, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti Hükümetlerine gencinden yaşlısına kadar hayata geçirdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Allah Reis-i Cumhurumuzu, Başkomutanımızı başımızdan eksik etmesin. Hayırlı hizmetlerinin devamını nasip etsin” dediler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Ak Parti Temayülünde Nutku Akın’a ilgi

Ak Parti Temayülünde Nutku Akın’a ilgi18 Kasım 2019 Pazar günü Aksaray Ak Parti temayülünde aday adayı olan Nutku

Bilgi ve Birikim Sahibi Olmak Zorundayız

Bilgi ve Birikim Sahibi Olmak ZorundayızAK Parti’nin milletin teveccühü ile girdiği her seçimde birinci çıktığını

Aksaray’da 81 Eski Hükümlü ve Engelli Kendi İşinin Patronu Oldu

Aksaray’da 81 Eski Hükümlü ve Engelli Kendi İşinin Patronu OlduAksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mahmut AKKUŞ; Cumhurbaşkanımız

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN