Eğitim Fakültesi’nde Seramik Sergisi

Ana Sayfa » Haberler » Eğitim » Eğitim Fakültesi’nde Seramik Sergisi
03 Ocak 2018 - 15:55 | 69 kez okunmuş
Eğitim Fakültesi’nde Seramik Sergisi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Banu Davun’un yürütücüsü olduğu seramik sergisi Eğitim Fakültesi fuaye alanında beğeniye sunuldu.

“Aksaray Üniversitesince Özgün Seramik Tasarımların Oluşturulması, Yapılacak Sanatsal Etkinliklerle Üniversitenin ve Aksaray İlinin Tanıtımına Katkı Sağlanması” konulu projenin başarılı bir şekilde yürütüldüğünü kaydeden Davun, proje kabulünden sergiye kadar geçen süreçte çalışmaya destek olan herkese teşekkür ettiğini söyledi. Bu kapsamda çeşitli teknik geziler, konferans ve seminerler düzenlediklerini anımsatan Banu Davun, benzeri çalışmalarla şehrin sanat aktivitelerine farklı bir boyut kazandırmak istediklerini vurguladı.

Serginin gezilmesinin ardından projeye katkı sunan isimlere belgeleri takdim edildi ve Davun, sergideki çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Başkan Altınsoy, Tarım ve Ticaret Merkezini Ziyaret Etti

Başkan Altınsoy, Tarım ve Ticaret Merkezini Ziyaret EttiAK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki İl Başkan Yardımcıları

Mesleki Yeterlilik Sınavlarının İlk Ayağı Tamamlandı

Mesleki Yeterlilik Sınavlarının İlk Ayağı TamamlandıGÖKTAŞ “ÜYELERİMİZ İÇİN HER FEDAKARLIĞI YAPTIK” Türkiye Odalar ve Borsalar

Kist Hidatik Hastalığından Korunun!

Kist Hidatik Hastalığından Korunun!Kist Hidatik Hastalığından Korunun! Kistik ekinokkozis, ülkemizde, özellikle

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN