Dolar : Alış : 3.7967 / Satış : 3.8036
Euro : Alış : 4.6385 / Satış : 4.6469

Eğitim Fakültesi’nde Seramik Sergisi

Ana Sayfa » Haberler » Eğitim » Eğitim Fakültesi’nde Seramik Sergisi
03 Ocak 2018 - 15:55 | 20 kez okunmuş
Eğitim Fakültesi’nde Seramik Sergisi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Banu Davun’un yürütücüsü olduğu seramik sergisi Eğitim Fakültesi fuaye alanında beğeniye sunuldu.

“Aksaray Üniversitesince Özgün Seramik Tasarımların Oluşturulması, Yapılacak Sanatsal Etkinliklerle Üniversitenin ve Aksaray İlinin Tanıtımına Katkı Sağlanması” konulu projenin başarılı bir şekilde yürütüldüğünü kaydeden Davun, proje kabulünden sergiye kadar geçen süreçte çalışmaya destek olan herkese teşekkür ettiğini söyledi. Bu kapsamda çeşitli teknik geziler, konferans ve seminerler düzenlediklerini anımsatan Banu Davun, benzeri çalışmalarla şehrin sanat aktivitelerine farklı bir boyut kazandırmak istediklerini vurguladı.

Serginin gezilmesinin ardından projeye katkı sunan isimlere belgeleri takdim edildi ve Davun, sergideki çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Altınsoy, İl Kongresinin ardından çalışmalarını hızlandırdı

Altınsoy, İl Kongresinin ardından çalışmalarını hızlandırdıAk Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti 6. Olağan İl Kongresinin ardından

Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye Etti

Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye EttiVali Aykut Pekmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yusuf Hakiki Baba Ortaokulunda

Türkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray’da Devam Ediyor

Türkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray’da Devam EdiyorTürkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray olimpik yüzme havuzunda başladı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN