Dolar : Alış : 4.4652 / Satış : 4.4732
Euro : Alış : 5.2674 / Satış : 5.2769

Dr. Ömer Akel İstanbul’dan Milletvekili Aday Adayı Oldu

Ana Sayfa » Haberler » Dr. Ömer Akel İstanbul’dan Milletvekili Aday Adayı Oldu
07 Mayıs 2018 - 17:06 | 1.032 kez okunmuş
Dr. Ömer Akel İstanbul’dan Milletvekili Aday Adayı Oldu

Dr. Ömer Akel İstanbul’dan Milletvekili Aday Adayı Oldu. 24 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde aslen Aksaraylı olan ve İstanbul 1. Bölgeden CHP milletvekili aday adayı olan Dr. Ömer Akel 1986 yılında Aksaray’da doğdu. İlkokulu Cumhuriyet İlkokulu’nda, ortaokulu Hazım Kulak Anadolu Lisesi’nin ortaokul kısmında, liseyi Aksaray Fen Lisesi’nde okudu. Türkiye 2002.si olarak kazandığı İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi’nden 2011 yılında, Türkiye 2.si olarak kazandığı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden de 2015 yılında mezun oldu. Ardından Türkiye 96.sı olarak kazandığı Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’ne kaydoldu. İlk yüksek lisansını tıp hukuku alanında İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde tamamlayan Dr. Ömer Akel halen ikinci yüksek lisansı olan özel hukuk alanında Marmara Üniversitesi’ndeki öğrenimine devam ediyor.

Aksaray’da toplam 3 yılda boyunca Gülağaç Devlet Hastanesi, Güzelyurt Devlet Hastanesi ve Ağaçören Devlet Hastanesi’nde acil hekimi olarak çalışan Dr. Ömer Akel, Eskil ilçesinde de Sağlık Grup Başkanlığı görevinde bulundu. İş hukuku, tıp ve sağlık hukuku alanlarındaki akademik çalışmalarını sürdüren Dr. Ömer Akel, 2.5 yıldır İstanbul’da özel bir sektörde işyeri hekimliği yapıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

CHP Aksaray Milletvekili Adayları belli oldu

CHP Aksaray Milletvekili Adayları belli olduCHP, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimleri açıkladı.

Vali Pekmez Eren ailesinin iftar konuğu oldu

Vali Pekmez Eren ailesinin iftar konuğu olduVali Aykut Pekmez eşi Yeşim Pekmez Hanımefendi ile birlikte iftar saatinde Mehmet

Vali Aykut Pekmez Akhisar Köyünü ziyaret etti

Vali Aykut Pekmez Akhisar Köyünü ziyaret ettiVali Aykut Pekmez Teravih namazını Ahkisar Köyü’nde kıldıktan sonra vatandaşlarla

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN