SON DAKİKA

Dinçer 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı Yayınladı

Ana Sayfa » Haberler » Belediye Haberleri » Dinçer 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı Yayınladı
18 Mayıs 2019 - 14:58 | 26 kez okunmuş
Dinçer 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı Yayınladı

Belediye Başkanı Evren Dinçer 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı mesajı yayınladı.

Başkan Dinçer mesajında 19 Mayıs tarihimizin bir dönüm noktası olduğunu vurguladı. Dinçer açıklamalarında şu ifadeleri kullandı ‘’ 19 Mayıs 1919 tarihi, ülkemizin dönüm noktalarından biridir. Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı tarih olan 19 Mayıs’ı 1919 ‘da milletimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bağımsızlığı adına en büyük adımı atmıştır. Milletimizin bağımsızlık adına tüm dünyaya sesini duyurduğu bu ruhun anlam ve öneminin her daim diri tutabilmek adına da bugünü Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı olarak kutlamaktayız.

Cumhuriyetin geleceğini gençlerde gören Atatürk, ‘Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu devam ettirecek sizlersiniz’ diyerek gençlere duyduğu güven ve sevginin ne kadar büyük olduğu göstermiş ve Cumhuriyeti onlara emanet etmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını ve şehitlerimizi rahmetle, şükranla anıyorum. Tüm gençlerimizi, tüm Aksaraylı hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Gazeteciler Birliği 12 yaşında

Gazeteciler Birliği 12 yaşındaGazeteciler Birliği, 12. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Gazeteciler Birliği

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok Üreteceğiz

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok ÜreteceğizAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, geçmişte olduğu gibi gelecekte

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi  Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin Duyuru

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin DuyuruAksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Vekili Dede Özkaraca, üyelerin satış

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN