Cinayetin Katilleri Yakalandı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Cinayetin Katilleri Yakalandı
10 Mayıs 2018 - 11:14 | 442 kez okunmuş
Cinayetin Katilleri Yakalandı

Aksaray’a bağlı Ağaçören ilçesinde 29 Ocak 2018 tarihinde ev yangını ihbarı alan itfaiye ve polis ekipleri yanan evin içerisinde 56 yaşındaki ev sahibi Ahmet Salih Koçak isimli şahsın yanmış cesedini bulmuşlardı. Olay basına ev yangınında öldü olarak yansısa da olay yeri inceleme ekipleri ve otopsi raporları olayın korkunç bir cinayet olduğunu ortaya çıkarttı. Ulaşılan deliller ve otopsi raporlarını değerlendiren Aksaray İl Emniyet müdürlüğü Asayiş şube müdürlüğü olayla ilgili özel bir ekip kurarak korkunç cinayeti aydınlatmak için büyük bir gizlilik içerisinde yeni delillere ulaştı. Polis ekiplerinin çalışmaları sonucu olayı gerçekleştirdikleri düşünülen iki kişiye ulaşıldı.

Polis ekiplerinin ulaştığı isimlerden lokantacı olan 26 yaşındaki Gökhan B. Ankara Sincan’da 20 yaşındaki Aksaray üniversitesi öğrencisi Ömer B. İse Ağaçören ilçesinde gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslar ifadeleri için Aksaray il emniyet müdürlüğüne getirildi. Burada yapılan çapraz sorgulamalarda suçlarını kabul eden cinayet zanlıları suçlarını kabul ederek cinayetin detaylarını anlattılar. Yapılan sorgular esnasında her iki zanlı da alacak verecek meselesi yüzünden yaşlı adamla tartıştıklarını tartışmanın kavgaya dönmesiyle Ahmet Salih Koçak’ın başına keserle vurduktan sonra 14 kez bıçaklayarak öldürdüklerini olaydan sonra da delilleri karartmak ve olaya yangın süsü vermek için evi ateşe verdiklerini itiraf ettiler. Gözaltındaki şahıslar sağlık kontrollerinin ardından Ortaköy Savcılığına sevk edildiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

KÖY-ET firmasından açıklama

KÖY-ET firmasından açıklamaKÖY ET Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş; KÖY-ET olarak 8 yıllık bir geçmişe

Süleyman Soylu Aksaray’da

Süleyman Soylu Aksaray’daSüleyman Soylu Aksaray’da, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz

Hep Birlikte Katma Değeri Yüksek İşlere İmza Atacağız

Hep Birlikte Katma Değeri Yüksek İşlere İmza AtacağızTOBB Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu, seçimlerin ardından ilk aylık toplantısını

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN