CHP Sandık Güvenliği Toplantısı Şölene Döndü

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » CHP Sandık Güvenliği Toplantısı Şölene Döndü
20 Haziran 2018 - 12:51 | 35 kez okunmuş
CHP Sandık Güvenliği Toplantısı Şölene Döndü

CHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen yaklaşık 1000 kişinin katıldığı Sandık Güvenliği toplantısı için Sandık Görevlileri, Okul Sorumluları ve Partililer bir araya geldiler.
Avukat Erhan Toprak tarafından Sandık Güvenliği konusunda yapılan sunum sonrası İl Başkanı Ramazan Koçak ve Milletvekili adayları, partililerin coşkulu katılımı eşliğinde konuşmalarını yaptılar.
İl Başkanı Ramazan Koçak “ Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin çok iyi bir performans sergileyerek ülke genelinde yakaladığı rüzgara Aksaray’da da donanımlı, bilgili, genç ve dinamik adaylarımızla bizler katkı sağlayarak 24 Haziran seçimlerinde çok güzel sonuçlar alacağız. “ dedi.
Milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk “ Bizler 2 Mayıstan bu yana tüm adaylar ve tüm örgütlerimizle tek yürek sahadayız. İktidar partisi milletvekilleri kendi seçmenlerinden bile tepki alırken bizler parti ayrımı olmaksızın tüm seçmenlerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. Seçmenlerimiz bu seçimlerde hizmet etmeyenlere gereken dersi verecekler. “ dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN