CHP Sanayi Esnafının Sorunlarını Dinledi

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » CHP Sanayi Esnafının Sorunlarını Dinledi
20 Haziran 2018 - 13:11 | 44 kez okunmuş
CHP Sanayi Esnafının Sorunlarını Dinledi

CHP İl Başkanı Ramazan Koçak , İl Başkan Yardımcısı Talat Karaağaç , Milletvekili adayı Ramazan Fidan ve parti yöneticileri Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinlediler.
Sanayi esnafı yaz mevsiminin gelmesine karşın piyasada ciddi boyutta durgunluk olduğunu belirttiler. Esnaflar bu durgunluğu ekonomik belirsizliğe , döviz kurlarının çok yüksek olmasına ve vatandaşların çok borçlu olmasına bağlıyorlar. Bunun yanısıra , Belediyenin Sanayi projesinin önceki Başkan döneminden bu yana sonuçlandırılmaması nedeniyle yaşanan belirsizliğin sanayi esnafının temel sıkıntıları arasında yerini koruduğu gözlemlendi.
Esnafların 16 yıllık AKP iktidarında hem milletvekilleri hem de belediye başkanlarından Aksaray’ ın yeteri kadar hizmet alamadığı konusunda ağırlıklı olarak görüş belirttiği ziyaretlerde, Milletvekili adayı Ramazan Fidan “ 24 Haziran seçimleri ile iktidara geldiğimizde belirsizliği, istikrarsızlığı ortadan kaldırarak piyasalara güveni getireceğiz” dedi.
Milletvekili Adayı Pelinsu Yıldırım Kadın Kolları üyeleri ve parti yöneticileri ile Hamidiye (Alaca)’de, Ali Eşmekaya da Eskil ve Eşmekaya bölgesinde çalışmalarına devam ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN