SON DAKİKA

Ceylan, Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Ceylan, Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı
16 Mayıs 2017 - 10:26 | 48 kez okunmuş
Ceylan, Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı

Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Doğan CEYLAN yaptığı açıklamada; İnsan hayatındaki en önemli şey sağlıklı olmak ve sağlıklı yaşamaktır. Sağlıklı bir toplum, her zaman ve her şartta daha başarılı, daha verimli ve de mutlu olur. İşte bütün bunların sonucunda da insanlarımızın hayat standardı ve yaşam kalitesi yükselir.

İşte bunları sağlayarak, esnaf ve sanatkârlarımızı ve halkımızı güvence altına alan, sağladığı hizmetlerle her kesime büyük güvence veren, Sosyal Güvenlik Kurumunun bu yıl 16-22 Mayıs 2017 tarihleri arasında kutlanacak olan, Sosyal Güvenlik Haftasını, Teşkilatlarımız ve Esnaf ve Sanatkârlarımız adına kutluyorum.

İnsan sağlığı ne kadar iyi olursa olsun, bir gün gelir hastalık ve yaşlılıkla insan mutlaka tanışır. Çünkü bu hayatın vaz geçilmez bir gerçeğidir. Bu nedenle de herkesin sağlık güvencesinin, emeklilik güvencesinin sağlam temellere dayanması gerekir. Bu nedenle; İşlevi ve etkinliği açısından tutarlı ve sürdürülebilir bir sosyal güvenlik sistemi de, güçlü bir toplumsal dayanışma ve gelişme potansiyeli oluşturarak gerçekleşir. İşte ülkemizde de bunu oluşturarak, bu nedenle de her kesime hizmet sağlayan Sosyal Güvenlik Kurumudur.

Ülkemizde ve de ilimizde bu denli önemli olan ve de bizlere en iyi şekilde hizmet veren, İlimiz Sosyal Güvenlik Kurumunun değerli yöneticilerinin ve tüm personelinin ve de halkımızın Sosyal Güvenlik Haftasını Kutluyorum. İlimiz Sosyal Güvenlik Kurumunun bundan sonraki güzel ve başarılı çalışmalarında da başarılar diliyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Ak Parti Meclis Üyeleri Belli oldu

Ak Parti Meclis Üyeleri Belli oldu Ak Parti İl Genel Meclisi 1-MEHMET TÜZÜN 2-ABDİ OKUR 3-VEYSEL YILDIZ 4-FERHAN

İYİ Parti Meclis Üyeleri Belli oldu

İYİ Parti Meclis Üyeleri Belli olduSIRA NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU MESLEK GÖREVİ ÖZHAN TÜREMİŞ LİSANS JEOLOJİ

MHP Meclis Üyeleri Belli oldu

MHP Meclis Üyeleri Belli olduMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Teşkilatları olarak; İl Başkanımız

RastgeleSeçilen İçerik
Evet Dersem Ne Olur?

13 Nisan 2017

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN