Canlı Hayvan Borsası ve Besicilik Alanı İçin İmzalar Atıldı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Canlı Hayvan Borsası ve Besicilik Alanı İçin İmzalar Atıldı
02 Ağustos 2019 - 9:49 | 18 kez okunmuş
Canlı Hayvan Borsası ve Besicilik Alanı İçin İmzalar Atıldı

Aksaray Ticaret Borsası Canlı Hayvan Borsası ve Besicilik Alanı Projesi için Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde imza töreni düzenlendi.

Düzenlenen törenine Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Aksaray Çevre ve Şehircilik il Müdürü Hüsnü Yıldız, Aksaray Milli Emlak Müdürü Hüseyin Şeker, Aksaray Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Naci Duman, Mahmut Aktürk, Meclis Üyesi Hasan Kurt ve Aksaray’ da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.

Burada bir açıklama yapan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök “ Yine zaferlerle dolu ağustos ayının ilk gününde Aksaray Ticaret Borsası olarak, Aksaray’ımızın tarım ve hayvancılığını şaha kaldıracak bir projeye daha imza atıyoruz. Bu gün değerli Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Hüsnü Yıldız, Milli Emlak Müdürümüz Hüseyin Şeker ve Milli Emlak Müdürlüğü Defterdarlık Uzmanı Savaş Keskin’e ve ekip ruhu ile çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanan “ Canlı Hayvan Borsası ve Besicilik Alanı” Aksaray Ticaret Borsamız uhdesine geçmiş bulunmaktadır. Ben son olarak buradan Aksaray Ticaret Borsası Üyelerine, Tarım ve Hayvancılıkta emeğini esirgemeyen kıymetli besici kardeşlerimize, ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biz taahhüt etmiştik Türkiye’nin kırmızı et ihtiyacının %10’unu karşılayacağız diye. Daha da bu limitin üzerine çıkacağımızı ifade etmek istiyorum. Tekrardan tarım ve hayvancılığımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor saygılar sunuyorum dedi.

Canlı Hayvan Borsası Ve Besicilik Alanı için atılan imzalar sonrası tören son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

TransAnatolia Rallisi Aksaray’da yapılacak

TransAnatolia Rallisi Aksaray’da yapılacakDünyanın en zorlu yarışlarından biri olan ve bu yıl 9’uncusu düzenlenecek

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı Gerçekleştirilecek

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı GerçekleştirilecekAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler

Mutluluğa Kurşun Sıkma

Mutluluğa Kurşun SıkmaAksaray Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Yaz aylarında artan düğün,

RastgeleSeçilen İçerik
Trabzonda Lüks Villa

09 Haziran 2013

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN