BİRLİK HABER’e Uluslararası Medya Kalite Sertifikası

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » BİRLİK HABER’e Uluslararası Medya Kalite Sertifikası
13 Aralık 2017 - 9:37 | 64 kez okunmuş
BİRLİK HABER’e Uluslararası Medya Kalite Sertifikası

Birlik Haber, Uluslararası Medya Kalite Standartları (IMQS) sertifikası alarak yayıncılık kalitesini uluslararası düzeyde tescil ettirdi.

Birlik Haber; internet yayınları, kuruluş ve yönetim yapısı, içerik sağlama ve güncelleme sıklığı, güvenilirlik gibi başlıklar altında değerlendirildikten sonra IMQS sertifikasını alarak yayıncılık kalitesini uluslararası düzeyde tescil ettirmiş oldu.

4-Temmuz-2014 yılında yayın hayatına başlayan Birlik Haber, yayın hayatının ilk gününden beri tarafsız haberciliği ilke edindi. Gazeteciler Birliği üyesi olan Birlik Haber, uzun süredir Aksaray’ın ve bölgenin en çok okunan haber siteleri arasında yer alıyor.

IMQS NEDİR?

IMQS (International Media Quality Standards, Türkçe: Uluslararası Medya Kalite Standartları) Organizasyonu; medya alanında kalite, eğitim ve yönetim standartlarını arttırmaya yönelik çalışmalar yürütmek üzerine kuruldu. Dünya genelinde başta medya kuruluşları olmak üzere şirketlere ve sektör profesyonellerine hizmet vermesi amaçlanmaktadır. IMQS aynı zamanda medya kuruluşlarına uluslararası geçerliliği olan IMQS sertifikası sunmaktadır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Başkan Altınsoy, Tarım ve Ticaret Merkezini Ziyaret Etti

Başkan Altınsoy, Tarım ve Ticaret Merkezini Ziyaret EttiAK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki İl Başkan Yardımcıları

Mesleki Yeterlilik Sınavlarının İlk Ayağı Tamamlandı

Mesleki Yeterlilik Sınavlarının İlk Ayağı TamamlandıGÖKTAŞ “ÜYELERİMİZ İÇİN HER FEDAKARLIĞI YAPTIK” Türkiye Odalar ve Borsalar

Kist Hidatik Hastalığından Korunun!

Kist Hidatik Hastalığından Korunun!Kist Hidatik Hastalığından Korunun! Kistik ekinokkozis, ülkemizde, özellikle

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN