Dolar : Alış : 3.7967 / Satış : 3.8036
Euro : Alış : 4.6385 / Satış : 4.6469

BİRLİK HABER’e Uluslararası Medya Kalite Sertifikası

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » BİRLİK HABER’e Uluslararası Medya Kalite Sertifikası
13 Aralık 2017 - 9:37 | 30 kez okunmuş
BİRLİK HABER’e Uluslararası Medya Kalite Sertifikası

Birlik Haber, Uluslararası Medya Kalite Standartları (IMQS) sertifikası alarak yayıncılık kalitesini uluslararası düzeyde tescil ettirdi.

Birlik Haber; internet yayınları, kuruluş ve yönetim yapısı, içerik sağlama ve güncelleme sıklığı, güvenilirlik gibi başlıklar altında değerlendirildikten sonra IMQS sertifikasını alarak yayıncılık kalitesini uluslararası düzeyde tescil ettirmiş oldu.

4-Temmuz-2014 yılında yayın hayatına başlayan Birlik Haber, yayın hayatının ilk gününden beri tarafsız haberciliği ilke edindi. Gazeteciler Birliği üyesi olan Birlik Haber, uzun süredir Aksaray’ın ve bölgenin en çok okunan haber siteleri arasında yer alıyor.

IMQS NEDİR?

IMQS (International Media Quality Standards, Türkçe: Uluslararası Medya Kalite Standartları) Organizasyonu; medya alanında kalite, eğitim ve yönetim standartlarını arttırmaya yönelik çalışmalar yürütmek üzerine kuruldu. Dünya genelinde başta medya kuruluşları olmak üzere şirketlere ve sektör profesyonellerine hizmet vermesi amaçlanmaktadır. IMQS aynı zamanda medya kuruluşlarına uluslararası geçerliliği olan IMQS sertifikası sunmaktadır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Altınsoy, İl Kongresinin ardından çalışmalarını hızlandırdı

Altınsoy, İl Kongresinin ardından çalışmalarını hızlandırdıAk Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti 6. Olağan İl Kongresinin ardından

Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye Etti

Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye EttiVali Aykut Pekmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yusuf Hakiki Baba Ortaokulunda

Türkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray’da Devam Ediyor

Türkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray’da Devam EdiyorTürkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray olimpik yüzme havuzunda başladı.

RastgeleSeçilen İçerik
Erspor

25 Haziran 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN