Benim Var Onunda Olsun

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Benim Var Onunda Olsun
10 Ekim 2018 - 14:39 | 38 kez okunmuş
Benim Var Onunda Olsun

Aksaray’da Özel Liderler Anaokulu “Benim Var Onunda Olsun” proje kapsamında seçtikleri Aksaray Yapılcan İlkokulu’na eğitim, oyuncak, spor malzemeleri ve ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımı yaptı. Öğle yemeklerini her iki okul öğrencileri birlikte yediler.
Aksaray Özel Liderler Anaokulu kurum müdürü Sayın Belgüzar SİVRİ ve beraberindeki geleceğin lideri olan öğrenciler kardeş okul seçtikleri Yapılcan İlkokuluna gelerek burada eğitim ve öğretim gören öğrencileri çeşitli hediyeler vererek ve en önemlisi birlikte kaliteli zaman geçirerek çok mutlu olup çokta mutlu ettiler.
Aksaray Özel Liderler Anaokulu kurum müdürü Sayın Belgüzar SİVRİ ve beraberindeki minik öğrenciler kardeş okul öğrencilerine hediye etmek üzere beraberinde getirdikleri hediyeleri Yapılcan İlkokul müdürü Rahim TURAN Ve Yapılcan Anasınıfı öğretmeni Pınar Ceylan TEMİZCİ hediye etti. Minik öğrenciler paylaşmanın ve yardımlaşmanın çok güzel olduğunu ve kendilerine mutluluk verdiğini söyleyip öğretmenlerine yeniden kardeş okulu ziyaret etmek istediklerini söylediler.
Aksaray Özel Liderler Anaokulu kurum müdürü Sayın Belgüzar SİVRİ “Bugün kardeş okulumuz Yapılcan İlkokulu öğrencileri ve idarecileriyle birlikteyiz. Bizi muhteşem misafir ettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Amacımız güçlü Türkiye’nin sağlam ve ortak paydada buluşup kaynaşan yeni nesiller yetiştirmektir. Öncelikle kardeş okul projemize destek veren saygıdeğer velilerimize teşekkür ediyor muhteşem ev sahipliği için Yapılcan İlkokulu Müdürü Rahim TURAN ,idarecileri ve çalışanlarına sonsuz şükranlarımı iletiyorum. Geleceğin liderlerini Aksaray’da birlikte yetiştirmekten onur duyuyoruz.”

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Herkesin Ortak Kaderi AK Parti

Herkesin Ortak Kaderi AK PartiAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Artık hiçbir şey eskisi

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Aksaray’ın Huzuru İçin Sokaklarda

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Aksaray’ın Huzuru İçin SokaklardaAksaray Emniyet Müdürlüğü TEM, Kaçakçılık, Narkotik, Asayiş, Siber Suçlarla

Yuvalar Isınıyor, Yüzler Gülüyor

Yuvalar Isınıyor, Yüzler GülüyorAksaray İHH İnsani Yardım Derneği’nin 10 gün önce başlattığı Soba

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN