Belediye Başkan Adayı Dinçer’den Geçmiş Dönem İl Başkanlarına Ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Belediye Başkan Adayı Dinçer’den Geçmiş Dönem İl Başkanlarına Ziyaret
27 Aralık 2018 - 13:17 | 35 kez okunmuş
Belediye Başkan Adayı Dinçer’den Geçmiş Dönem İl Başkanlarına Ziyaret

AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, geçmiş dönemlerde AK Parti İl Başkanlığı yapan Abdulkadir Karatay, Latif Ağır, Şaban Bostan, ve Muhammed Fatih Yıldırıcı’yı ziyaret etti.

Belediye Başkan adayı Dinçer, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk yönetim kurulu üyeleri ile birlikte eski il başkanlarını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Altınsoy, “Partimizin kurulduğu günden bu güne kadar, davamıza ve ilimize önemli hizmetleri bulunan il başkanlarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Dün olduğu gibi bugünde yarında davamızın ve partimizin yanında olarak desteklerini her zaman hissedeceğimiz eski il başkanlarımızın geçmişte edindikleri tecrübeler çalışmalarımızda bizlere ışık olacaktır. Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte birliğimizi daim kılmak için çalışmalarımıza hız kazandıracağız. Ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne yönelik yapılan sinsi planları bertaraf etmek için hükumetimizin planları doğrultusunda hareket ederek birlik içerisinde her şeyin üstesinden geleceğimize inancım tamdır.” dedi.

Ziyaretlerinde birliktelikle daha güçlü bir Aksaray mesajını yineleyen Başkan adayı Dinçer ise, “Sizlerin tecrübelerinize her zaman ihtiyacımız var, hep birlikte davamız için Aksaray için en iyisini yapmakla mükellef olduğumuz unutulmamalıdır. Bu kentin sorunları ortak birliktelikle hareket ederek çözüme kavuşacaktır. Şimdi birlik olma zamanıdır. Önümüzdeki seçimlerde yine sahalarda Aksaray için hep birlikte en iyisini yapacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Abdulkadir Karatay, Latif Ağır, Şaban Bostan, ve Muhammed Fatih Yıldırıcı kendilerine düşecek görevlerde her zaman hazır olduklarını kaydederek, yapılan ziyaretten de duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Taş Kırma Ünitesi Hizmete Başladı

Taş Kırma Ünitesi Hizmete BaşladıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde taş kırma ünitesi hizmet

Ekonomi Şurasında Aksaray’ın Talepleri Dile Getirildi

Ekonomi Şurasında Aksaray’ın Talepleri Dile GetirildiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,

Et ve Süt Satışlarından Kesilen Mera Fonu Kesintisi Kaldırıldı

Et ve Süt Satışlarından Kesilen Mera Fonu Kesintisi KaldırıldıAksaray Ticaret Borsası girişimleri sonucunda Mera Fonu kesintisi 18.01.2019 Tarih

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN