Belediye Başkan Adayı Dinçer’den Geçmiş Dönem İl Başkanlarına Ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Belediye Başkan Adayı Dinçer’den Geçmiş Dönem İl Başkanlarına Ziyaret
27 Aralık 2018 - 13:17 | 45 kez okunmuş
Belediye Başkan Adayı Dinçer’den Geçmiş Dönem İl Başkanlarına Ziyaret

AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, geçmiş dönemlerde AK Parti İl Başkanlığı yapan Abdulkadir Karatay, Latif Ağır, Şaban Bostan, ve Muhammed Fatih Yıldırıcı’yı ziyaret etti.

Belediye Başkan adayı Dinçer, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk yönetim kurulu üyeleri ile birlikte eski il başkanlarını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Altınsoy, “Partimizin kurulduğu günden bu güne kadar, davamıza ve ilimize önemli hizmetleri bulunan il başkanlarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Dün olduğu gibi bugünde yarında davamızın ve partimizin yanında olarak desteklerini her zaman hissedeceğimiz eski il başkanlarımızın geçmişte edindikleri tecrübeler çalışmalarımızda bizlere ışık olacaktır. Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte birliğimizi daim kılmak için çalışmalarımıza hız kazandıracağız. Ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne yönelik yapılan sinsi planları bertaraf etmek için hükumetimizin planları doğrultusunda hareket ederek birlik içerisinde her şeyin üstesinden geleceğimize inancım tamdır.” dedi.

Ziyaretlerinde birliktelikle daha güçlü bir Aksaray mesajını yineleyen Başkan adayı Dinçer ise, “Sizlerin tecrübelerinize her zaman ihtiyacımız var, hep birlikte davamız için Aksaray için en iyisini yapmakla mükellef olduğumuz unutulmamalıdır. Bu kentin sorunları ortak birliktelikle hareket ederek çözüme kavuşacaktır. Şimdi birlik olma zamanıdır. Önümüzdeki seçimlerde yine sahalarda Aksaray için hep birlikte en iyisini yapacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Abdulkadir Karatay, Latif Ağır, Şaban Bostan, ve Muhammed Fatih Yıldırıcı kendilerine düşecek görevlerde her zaman hazır olduklarını kaydederek, yapılan ziyaretten de duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Milletvekili Erel, dolu felaketi hakkında soru önergesi verdi

Milletvekili Erel, dolu felaketi hakkında soru önergesi verdiAksaray’ımızın her türlü problemlerini ve çözüm yollarını mecliste ilgili

Çiftçinin Ürünü Borsada Değer Kazanıyor

Çiftçinin Ürünü Borsada Değer KazanıyorAksaray Ticaret Borsası Lisanslı depolarına ürün alımına başladı. Çifçiler

AKSARAY’ın göl,ırmak ve su kaynakları sahipsiz değil

AKSARAY’ın göl,ırmak ve su kaynakları sahipsiz değilAKSARAY AMATÖR,SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞA KORUMA DERNEĞİ (AKSOBDER)kuruldu. Başkan

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN