Başkan Yazgı Vekil Adayı Hüyük İle Galerici Esnaflarını Ziyaret etti

Ana Sayfa » Haberler » Belediye Haberleri » Başkan Yazgı Vekil Adayı Hüyük İle Galerici Esnaflarını Ziyaret etti
27 Nisan 2015 - 15:14 | 13.637 kez okunmuş
Başkan Yazgı Vekil Adayı Hüyük İle Galerici Esnaflarını Ziyaret etti

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili seçimleri öncesi Ak Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük’le birlikte Galericiler sitesi esnaflarını ziyaret ederek destek verdi.

Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük ve Ak Partili yöneticilerle birlikte esnafları ziyaret eden Başkan Yazgı “ 7 Haziran’da yapılacak seçimler hem Aksaray’ımız hem de ülkemiz için dönüm noktası. Halkımızda bunun bilincinde. Esnaflarımızda bunun bilincinde. İstikrarın sürmesi ekonominin düzgün gidebilmesi için muhakkak en güçlü şekilde bizim temsil edilmemiz gerekiyor Hükümetimizde. O nedenden dolayı Ak partiye teveccühleri onlara güveni üst seviyede gördüm. İnşallah bunun daha da artarak devam edeceğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük’te kendisi programlarında yalnız bırakmayan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ’ya desteğinden dolayı teşekkür ederek “ Sayın Başkanımız sağ olsun her zaman olduğu gibi partimizin ve bizlerin yanında desteklerini sürdürüyor. 7 Haziran seçimleri ülkemizin geleceği açısından çok önemli. Ben inanıyorum ki halkımız bunun ne kadar önemli olduğunun bilincinde. Halkımızın partimize ve bizlere vereceği destekten hiçbir şüphemiz yok. Biz halkımıza onlarda bize güveniyor. ”Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN