Başkan Yazgı, Madeni Sanatkarlar Odasını Ziyaret Etti

Ana Sayfa » Haberler » Belediye Haberleri » Başkan Yazgı, Madeni Sanatkarlar Odasını Ziyaret Etti
20 Nisan 2018 - 16:05 | 63 kez okunmuş
Başkan Yazgı, Madeni Sanatkarlar Odasını Ziyaret Etti

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve Belediye Meclis Üyeleri, Madeni Sanatkârlar Odası Yeni Başkanı Murat Tekin ve yönetimini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve Belediye Meclis Üyeleri, genel kurul ile Aksaray Madeni Sanatkârlar Odası Yeni Başkanlığına seçilen Murat Tekin’ i ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Ziyarette Oda Başkanı Tekin oda çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ ya bilgiler vererek bir süre sohbet ettiler. Tekin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “İnşallah ilimiz için, İlimiz sanayi esnafı için sizleri sık sık rahatsız edeceğiz. Bir ilin can damarı olan esnaflarımız bir temsilcisi olarak ilimiz için yapılacak olan her işe destek olacağız.”

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı öncelikli olarak Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi kentsel dönüşüm projesinden bahseden Başkan Yazgı, “TOKİ aracılığı ile yapacağımız sanayi sitemizin ihalesi sonuçlandı. İhaleyi alan firmamız belli. Güçlü bir firma. Nisan ayı itibariyle şehrimize geldiler ve şantiyeyi kurmaya başladılar. Biran önce inşaat çalışmalarına başlayacaklardır. Bu projede bizleri yalnız bırakmayan esnaf oda başkanlarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Madeni Sanatkârlar Odası Yeni Başkanı Murat Tekin’ e çiçek verdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik
Marka İzolasyon

26 Haziran 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN