Başbakan Ahmet Davutoğlu Perşembe günü Aksaray’da

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Başbakan Ahmet Davutoğlu Perşembe günü Aksaray’da
28 Nisan 2015 - 14:25 | 13.982 kez okunmuş
Başbakan Ahmet Davutoğlu  Perşembe günü Aksaray’da

07 Haziran genel seçimlerine sayılı günler kaldığını belirten İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sn.Ahmet Davutoğlu 30 Nisan 2015 Perşembe Günü Aksaray’a gelecek, halkımıza hitap edecektir, dedi.

Siyaseti çekişmenin, çatışmanın, gerilimin, öteleşmenin yeri olarak değil hizmet etmenin yeri olduğunu belirten Karatay, “Bu amaçla siyasetin içindeyiz İnşallah sapmadan, kırılmadan bu yönde siyasetimizi yaparız. Hizmet olunca tabi halka hizmettir esası. Halka hizmet de Hakka hizmettir” dedi.

Klasik siyaset zihniyeti ile hamasetle iş yapmadıklarını ifade eden Karatay , “Projemizi olgunlaştırır masaya koyar ve onu takip ederiz. Bunları da sizler görecek ve bizler kadar keyif alacaksınız. Aksaray’da halkın muhalefetin iddialarını ciddiye almadığını da belirten İl Başkanı, Ak Parti’nin tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da 3 milletvekilini çıkaracak güce sahip olduğunu kaydetti. Programa davetini yineleyen İl Başkanı, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sn.Ahmet Davutoğlu 30 nisan 2015 Perşembe Günü Aksaray’a gelecektir. Tüm Aksaray’lı hemşerilerimiz mitingimize davetlidir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Vali Ali Mantı Gülağaç ve Güzelyurt İlçelerini ziyaret etti

Vali Ali Mantı Gülağaç ve Güzelyurt İlçelerini ziyaret ettiAksaray Valisi Ali Mantı Gülağaç ve Güzelyurt İlçeleri ile Gülpınar, Selime,

Sultanhanı’ndan İdlib’e Bir Tır İyilik

Sultanhanı’ndan İdlib’e Bir Tır İyilikİHH Sultanhanı Temsilciliği tarafından İdlib’e bir tır yardım gönderildi.

MHP İl Başkanı Çölkesen’den Çiftçilerimize Destek

MHP İl Başkanı Çölkesen’den Çiftçilerimize DestekMHP Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa ÇÖLKESEN, İlimizde geçtiğimiz günlerde

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN