Başbakan Ahmet Davutoğlu Perşembe günü Aksaray’da

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Başbakan Ahmet Davutoğlu Perşembe günü Aksaray’da
28 Nisan 2015 - 14:25 | 13.973 kez okunmuş
Başbakan Ahmet Davutoğlu  Perşembe günü Aksaray’da

07 Haziran genel seçimlerine sayılı günler kaldığını belirten İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sn.Ahmet Davutoğlu 30 Nisan 2015 Perşembe Günü Aksaray’a gelecek, halkımıza hitap edecektir, dedi.

Siyaseti çekişmenin, çatışmanın, gerilimin, öteleşmenin yeri olarak değil hizmet etmenin yeri olduğunu belirten Karatay, “Bu amaçla siyasetin içindeyiz İnşallah sapmadan, kırılmadan bu yönde siyasetimizi yaparız. Hizmet olunca tabi halka hizmettir esası. Halka hizmet de Hakka hizmettir” dedi.

Klasik siyaset zihniyeti ile hamasetle iş yapmadıklarını ifade eden Karatay , “Projemizi olgunlaştırır masaya koyar ve onu takip ederiz. Bunları da sizler görecek ve bizler kadar keyif alacaksınız. Aksaray’da halkın muhalefetin iddialarını ciddiye almadığını da belirten İl Başkanı, Ak Parti’nin tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da 3 milletvekilini çıkaracak güce sahip olduğunu kaydetti. Programa davetini yineleyen İl Başkanı, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sn.Ahmet Davutoğlu 30 nisan 2015 Perşembe Günü Aksaray’a gelecektir. Tüm Aksaray’lı hemşerilerimiz mitingimize davetlidir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Mercedes-Benz Türk 2018 yılını da liderlikle taçlandırdı

Mercedes-Benz Türk 2018 yılını da liderlikle taçlandırdıMercedes-Benz Türk, 2018 yılında da kamyon ve otobüs pazarında gelenekselleşen

İHH’dan Doğu Türkistan için Hasandağı  Zirve Tırmanışı

İHH’dan Doğu Türkistan için Hasandağı Zirve TırmanışıİHH Merkez Acil Yardım Arama Kurtarma ve Aksaray Ekibi tarafından Doğu Türkistan

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandı

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandıAsayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğinin ilimizde meydana gelen

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN