AYDER’den Vali Pekmez’e ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AYDER’den Vali Pekmez’e ziyaret
20 Nisan 2018 - 10:14 | 55 kez okunmuş
AYDER’den Vali Pekmez’e ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı yetiştirme yurtlarında kalan kişilerin bir araya gelerek kurduğu 68 Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.

Dernek Başkanı Fahri İnce ve yönetim kurulu üyelerini Valilik makamında kabul ederek bir süre görüşen Vali Pekmez derneğin kuruluş amacı hakkında bilgi aldı.

Aksaray ve çevre illerdeki yetiştirme yurtlarında kalan ve şu anda Aksaray’da kamuda istihdam edilen yaklaşık 400 kişinin bulunduğunu belirten dernek başkanı İnce; “Devletimiz bize sahip çıktı, bizde en iyi şekilde çalışarak minnettarlığımızı göstermeye gayret ediyoruz. Dernek olarak yetiştirme yurtlarından ayrılan gençlere abilik yapmak, onların sorunlarına çözüm üretmek istiyoruz. Bu nedenle çeşitli kamu kurumunda çalışan arkadaşlarla bir araya geldik.’ dedi.

Vali Pekmez ziyaretleri nedeniyle İnce ve dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Yerel Yönetimler İstişare Toplantısında Buluştu

Yerel Yönetimler İstişare Toplantısında BuluştuAK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Kocaeli Milletvekili

Borsa Çalışıyor Ortaköy Kazanıyor

Borsa Çalışıyor Ortaköy KazanıyorAksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Bir Dizi Temaslarda Bulunmak Üzere

İnşaat Sektörünün Kaybetme Lüksü Yok

İnşaat Sektörünün Kaybetme Lüksü Yok2018 yılının ilk 6 ayının değerlendiren Aksaray Müteahhitler Birliği Başkanı

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN