AYDER’den Vali Pekmez’e ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AYDER’den Vali Pekmez’e ziyaret
20 Nisan 2018 - 10:14 | 68 kez okunmuş
AYDER’den Vali Pekmez’e ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı yetiştirme yurtlarında kalan kişilerin bir araya gelerek kurduğu 68 Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.

Dernek Başkanı Fahri İnce ve yönetim kurulu üyelerini Valilik makamında kabul ederek bir süre görüşen Vali Pekmez derneğin kuruluş amacı hakkında bilgi aldı.

Aksaray ve çevre illerdeki yetiştirme yurtlarında kalan ve şu anda Aksaray’da kamuda istihdam edilen yaklaşık 400 kişinin bulunduğunu belirten dernek başkanı İnce; “Devletimiz bize sahip çıktı, bizde en iyi şekilde çalışarak minnettarlığımızı göstermeye gayret ediyoruz. Dernek olarak yetiştirme yurtlarından ayrılan gençlere abilik yapmak, onların sorunlarına çözüm üretmek istiyoruz. Bu nedenle çeşitli kamu kurumunda çalışan arkadaşlarla bir araya geldik.’ dedi.

Vali Pekmez ziyaretleri nedeniyle İnce ve dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Karısını Boğarak Öldürdü

Karısını Boğarak ÖldürdüKorkunç olay Aksaray’ın Güzelyurt ilçesine bağlı Gaziemir Köyü AFAD evlerinde

Aksaray Ekonomisine Yeni Girişimciler Kazandırılıyor

Aksaray Ekonomisine Yeni Girişimciler KazandırılıyorAksaray Ticaret ve Sanayi Odası, İŞKUR ve KOSGEB iş birliği düzenlenen girişimcilik

Daimler, IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı, otobüsleriyle ödülleri topladı

Daimler, IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı, otobüsleriyle ödülleri topladıDaimler, dünyada ilk kez aynaların yerini MirrorCam isimli kameraların aldığı

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN