Dolar : Alış : 4.4652 / Satış : 4.4732
Euro : Alış : 5.2674 / Satış : 5.2769

AYDER’den Vali Pekmez’e ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AYDER’den Vali Pekmez’e ziyaret
20 Nisan 2018 - 10:14 | 34 kez okunmuş
AYDER’den Vali Pekmez’e ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı yetiştirme yurtlarında kalan kişilerin bir araya gelerek kurduğu 68 Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.

Dernek Başkanı Fahri İnce ve yönetim kurulu üyelerini Valilik makamında kabul ederek bir süre görüşen Vali Pekmez derneğin kuruluş amacı hakkında bilgi aldı.

Aksaray ve çevre illerdeki yetiştirme yurtlarında kalan ve şu anda Aksaray’da kamuda istihdam edilen yaklaşık 400 kişinin bulunduğunu belirten dernek başkanı İnce; “Devletimiz bize sahip çıktı, bizde en iyi şekilde çalışarak minnettarlığımızı göstermeye gayret ediyoruz. Dernek olarak yetiştirme yurtlarından ayrılan gençlere abilik yapmak, onların sorunlarına çözüm üretmek istiyoruz. Bu nedenle çeşitli kamu kurumunda çalışan arkadaşlarla bir araya geldik.’ dedi.

Vali Pekmez ziyaretleri nedeniyle İnce ve dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

CHP Aksaray Milletvekili Adayları belli oldu

CHP Aksaray Milletvekili Adayları belli olduCHP, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimleri açıkladı.

Vali Pekmez Eren ailesinin iftar konuğu oldu

Vali Pekmez Eren ailesinin iftar konuğu olduVali Aykut Pekmez eşi Yeşim Pekmez Hanımefendi ile birlikte iftar saatinde Mehmet

Vali Aykut Pekmez Akhisar Köyünü ziyaret etti

Vali Aykut Pekmez Akhisar Köyünü ziyaret ettiVali Aykut Pekmez Teravih namazını Ahkisar Köyü’nde kıldıktan sonra vatandaşlarla

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN