ATSO ve İŞKUR Arasında Girişimcilik Protokolü İmzalandı

Ana Sayfa » Haberler » Ekonomi » ATSO ve İŞKUR Arasında Girişimcilik Protokolü İmzalandı
20 Nisan 2018 - 9:32 | 53 kez okunmuş
ATSO ve İŞKUR Arasında Girişimcilik Protokolü İmzalandı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Aksaray İŞKUR İl Müdürlüğü arasında girişimcilik protokolü imzalandı.

İŞKUR İl Müdürü Mahmut Akkuş’un, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş’a hayırlı olsun ziyareti sırasında, İŞKUR ve ATSO tarafından toplamda 4 Grup halinde 100 Kişinin katılım göstereceği girişimcilik kurslarının protokolü imzalandı.

Aksaray’a yeni girişimciler kazandırma yolunda yeni yönetimle ilk adımlarını attıklarını belirten ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yapmış olduğu açıklama da “Öncelikle İŞKUR İl Müdürümüz Mahmut Akkuş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Müdürümüz Aksaray için büyük emek harcayan, çalışma azminde olan bir insandır. Bu anlamda ilimiz iş dünyası, şahsım ve yönetim kurulum adına kendisine teşekkür ediyorum.

Bugün ziyaretimiz sırasında Odamız ve İŞKUR birlikteliği ile toplamda 100 kişinin 4 grup halinde katılacağı girişimcilik kurslarımızın protokolünü imzaladık. Aksaray’ın hızla büyümesinin, Sanayi Şehri, Ticaret Merkezi olmasının en büyük etkenlerden biriside yeni girişimcilerin iş dünyamızda yer almasındandır. Yeni girişimcilerin iş dünyamıza katılım göstermesi her alanda ilimiz sanayisini pozitif yönde etkilemektedir. Bizler girişimcilik kurslarımızı düzenleyerek yeni girişimcilere kapı açmaya çalışacağız. Bu anlamda İŞKUR ve ATSO arasında imzalanan girişimcilik protokolünün hayırlı olmasını diliyorum” Dedi.

İŞKUR Aksaray İl Müdürü Mahmut Akkuş’ta imzalanan protokol sonrasında yapmış olduğu açıklama da; “Şehrimizin sanayi merkezi olan Ticaret ve Sanayi Odasının 2018 – 2022 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Sayın Cüneyt Göktaş’a yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Başkanımızla bundan sonra süre zarfında süre koordine içerisinde olacak ve İŞKUR ile ATSO olarak iş dünyamıza katkı sağlayacak projelerde ve çalışmalarda birlikte hareket edeceğiz. Bunun ilk meyvesi olarak ta bugün imzaladığımız toplamda 100 kişinin 4 grup halinde katılacağı girişimcilik kurslarımızın protokolünün hayırlı olmasını diliyorum “Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Karısını Boğarak Öldürdü

Karısını Boğarak ÖldürdüKorkunç olay Aksaray’ın Güzelyurt ilçesine bağlı Gaziemir Köyü AFAD evlerinde

Aksaray Ekonomisine Yeni Girişimciler Kazandırılıyor

Aksaray Ekonomisine Yeni Girişimciler KazandırılıyorAksaray Ticaret ve Sanayi Odası, İŞKUR ve KOSGEB iş birliği düzenlenen girişimcilik

Daimler, IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı, otobüsleriyle ödülleri topladı

Daimler, IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı, otobüsleriyle ödülleri topladıDaimler, dünyada ilk kez aynaların yerini MirrorCam isimli kameraların aldığı

RastgeleSeçilen İçerik
Fedakar Petrol

22 Temmuz 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN