SON DAKİKA

ATSO Üyelerine Elektrikte Özel İndirim

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » ATSO Üyelerine Elektrikte Özel İndirim
24 Şubat 2020 - 12:53 | 10 kez okunmuş
ATSO Üyelerine Elektrikte Özel İndirim

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Meram Elektrik A.Ş arasında geçtiğimiz hafta içerisinde imzalanan protokol kapsamında Oda Üyelerine yönelik indirim anlaşması yapıldı.

ATSO Başkanı Göktaş tarafından yapılan açıklamada; Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın Ticari ve Hizmet sektöründeki üyelerine yönelik olarak %10 İndirimli Elektrik tarifesini Meram Elektrik Anonim Şirketi ile imzaladığımız protokol kapsamında hayata geçiyoruz. Protokol Kapsamında indirimden yararlanan üyelerimiz bir yıl boyunca herhangi bir zamdan etkilenmeden aynı tarife üzerinden faturalandırılacaktır. Protokolden faydalanmak için EPDK’nın belirlemiş olduğu 1.400 kWh üstünde bir elektrik tüketimi olması, Ticarethane veya sanayi abone gruplarından birinin olması şantiye dahil, 12 aylık süreçte 100 TL ve üzere elektrik ödemesi yapılması gerekmektedir.

SANAYİ SİCİL BELGESİ OLANLARA MÜJDE

Sanayi Sicil Belgesi olanlara %12 İndirime ek olarak Protokol kapsamında %5 daha indirim yapılacağının müjdesini veren ATSO Başkanı Göktaş açıklamasının devamında; “Sanayi Sicil Belgeleri alan üyelerimiz normalde %”12 İndirimden faydalanmakta iken yaptığımız protokol kapsamında bu indirime ek olarak % 5 oranında indirim alacaklardır. Bu noktada Elektrik Enerjisi indiriminden faydalanmak isteyen aktif üyelerimizin MEPAŞ müşteri hizmetleri merkezine Odamızdan alacağı Kayıt sureti ile başvuru yapıp Serbest Tüketici Sözleşmelerini imzalaması gerekecektir. Odamız üyelerinin menfaatleri doğrultusunda yaptığımız protokolün Üyelerimize ve Odamıza hayırlı olmasını diliyorum” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Kaçak Telefon satan işyerine baskın

Kaçak Telefon satan işyerine baskınAksaray İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele

En büyük hazinemiz bilgelerimizdir

En büyük hazinemiz bilgelerimizdirYeni tip koronavirüsle (Kovid-19)mücadelede alınan tedbirler kapsamında 65 yaş

Vergi taksitleri ertelendi mi?

Vergi taksitleri ertelendi mi?Ekonomik İstikrar Kalkanı çerçevesinde açıklanan 6 ay vergi ertelemesinden

RastgeleSeçilen İçerik
Has Baysal İnşaat

15 Ağustos 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN